Úvodní jarní test čeká také na svěřence trenéra Rostislava Grossmanna, který písecké A-mužstvo převzal po Ondřeji Prášilovi na přelomu roku. U Otavy se v sobotu 10. března od 10.15 hodin bude hrát atraktivní duel, do Písku totiž přijede druhý tým soutěže FK Loko Vltavín, na jehož lavičce vládne vicemistr Evropy z roku 1996 a pětinásobný ligový mistr se Spartou Praha Martin Frýdek.

FC Písek - FK Loko Vltavín, sobota 10. března od 10.15 hodin.

Kostry obou celků zůstaly pohromadě. Žlutomodrý kádr hlásí odchody Muamera Avdiće a Miroslava Slepičky. Posilami naopak budou útočník Dušan Pinc (Viktoria Plzeň) a členové zadních řad Štěpán Holý (Příbram) s Tomášem Skálou (Viktoria Plzeň). Vhodné doplnění kádru, které vytvořilo zdravou konkurenci, hlásí také trenér soupeře Martin Frýdek.

Písečtí jsou před startem jara na devátém místě a mají Vltavínu co vracet. V úvodním kole aktuálního ročníku ČFL prohráli v Praze 1:2 a body si nyní budou chtít vzít zpět. Loko však nebude odevzdaným protivníkem. Martin Frýdek se vyjádřil ve smyslu, že jeho celek nepřijede do Písku bránit, ale naopak se tlačit do útoku.