Skupina o 1. – 8. místo:

FC Mariner Bavorovice – FC ZVVZ Milevsko 1:3 (1:2)

Branky: Kováčik – M. Málek, Komárek (11), J. Málek. V sestavě Milevska se na hřišti  prostřídali tito hráči: Horek, Šmitmajer – Vakoč, Vodňanský, Turek, Fiala, J. Málek, Pacovský – M. Málek, Dvořák, Komárek, Pinc, Suchan – Kosík, Jelínek, Barda. Chyběli: O. Kosobud a Zítek (zranění) a  Kuchař (pracovní povinnosti). Trenér Jaroslav Vavroch.

Proti Milevsku se postavil soupeř z I. A třídy, který byl  diviznímu týmu dobrým soupeřem. Milevským opět vyšel začátek a již v 7. min.  M. Málek chytrou střelou rozvlnil síť bavorovické branky – 0:1.

Bohužel to byl na dlouhé minuty poslední fotbalový moment pro přihlížející diváky. Průběh hry sice diktoval tým Milevska, ale vše končilo na nepřesnosti a nefotbalovém provedení jeho hráčů.

Domácí hráli na brejky a po jednom z nich ve 30. min. neproměnil vyloženou šanci Vaněček. O něco později další šanci Bavorovic již Kováčik dokončil a bylo vyrovnáno – 1:1. Ještě ve 45. min. dostal do vedení milevský celek Komárek z penalty za sražení Jana Málka – 1:2.

Druhá půle utkání začala opět brankou Milevska: v 52. minutě  po trestném kopu Komárka zakončil akci Jan Málek – 1:3. Další průběh režírovali milevští hráči, ale bez patřičného efektu. Závěr utkání patřil domácím, kteří byli aktivnější v držení míče, což  ale nevedlo ke vstřelení branky.

Skupina o 9. – 16. místo:

SK Vodňany – FK Protivín 1:2 (0:1)

Branky: 72. M. Vokatý –  38. Fiala, 58. Vl. Mikulenka. Bojovné utkání mezi sousedy pro sebe rozhodl Protivín. Ten byl v prvním poločase aktivnější a ve 38. min. šel se štěstím do vedení po dorážce Fialy – 0:1.

Po přestávce diktoval hru celek z Vodňan, ale obrana Protivína pracovala spolehlivě a do šancí soupeře nepouštěla. Naopak po chytrém uvolnění získal Vl. Mikulenka  Protivínu dvoubrankové vedení. Vodňanští pak v 72. min. M. Vokatým korigovali výsledek utkání na konečných 1:2. Poté už byly k vidění pouze šance po standardních situacích, ale skóre se již neměnilo.

Sestava Protivína: Kubička –  Srkal (46. Křišťál), Štěpán, Ruczkowski (46. Rajtoral), Vojta – Fiala, Štumpfal, Zb. Vorel, Bartuška –  Jar. Vorel,  Sládek  (46. Vl. Mikulenka).

Vodňany: Liška – Kouba, Filip, Hajný, Kysela – Vítovec (46. Fiala), M. Vokatý, Zlatohlávek – Bače, Souhrada, Volmut.

Vyšehrad Cup v Praze:

Arsenal Česká Lípa – FC Písek 1:0 (1:0)

Sestava Písku – 1. poločas: Vršecký – Sajtl, Širanovič, Holub, Kubiš – Mašát, Šlehofer – Šimonovský, Malý, Polodna – Krejčí. 2. poločas: Vršecký – Sajtl, Pivoňka, Holub, Šlehofer – Mašát (60. Šimonovský), Kohút – Zubac, Polodna (75. Malý), Zahrádka – Zušťák. Trenér Alexander Fečo.

Písečtí, kteří začali vlažně a zakřiknutě, se dostali hned v začátku pod tlak a v prvních deseti minutách odvraceli  šest rohových kopů soupeře, ale ubránili se.

Poté se ale otřepali, začali dobře kombinovat a získali mírnou převahu. Měli i několik slibných příležitosti ke skórování. Když se však neprosadili v koncovce Šlehofer, Polodna ani Šimonovský, který trefil po rohu ruku soupeře, ale penalta se nepískala, skóre se neměnilo.

Pak se po centru Kubiše dral do zakončení opět Šimonovský, ale byl nedovoleně bráněn rukou, takže se k míči nedostal. Jak už je téměř tradicí, stačil jeden rychlý protiútok soupeře, nedostatečně pokrytý centrující hráč, špatně zorganizovaná defenziva a zcela volný útočník Arsenalu vstřelil hlavou gól.

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný duel. Písečtí hráči již Severočechy do šancí nepustili a sami si vypracovali několik dobrých příležitostí ke skórování. Tu největší v 69. min. spálil Zahrádka, který se ocitl zcela sám před gólmanem, ale střílel slabě a nepřesně.

A v 83. min. Zušťák z otočky trefil ze sedmi metrů jen ležícího obránce. Písečtí bojovali, byli fotbalovější, ale nedařilo se jim střelecky.

Přípravná utkání:

1. FK Příbram jun. – Sokol Čížová 6:1 (3:0)

Sestava Čížové: Novák –  Jaroušek (46. Trantina), Šácha, Basaraba, Zach – Listopad (60. Hora), Tošovský, Brož, Rambous (46. Kujal) – Moravec (46. Pichlík), Chytrý (60. Jindřich).

Notně posilněná domácí juniorka začala suverénně a zejména ve středu hřiště hosty jasně přehrávala. Čížovští  odolávali do 22. min., kdy si hostující obránci dávali přednost, kdo míč odehraje a domácí Šípek je lehce potrestal vedoucím gólem. Za dvě minuty to bylo obdobné a exligový Kalivoda zvýšil na 2:0.

Děsivou patnáctiminutovku zakončil opět Šípek, který zachytil nepřesnou malou domů soupeře a upravil na 3:0. Ve druhé půli nejprve zvýšil domácí Haas na 4:0 a v 60. min. za zbytečný faul z penalty upravil Řezáč již na 5:0.

Poté se několikrát dostali  do solidních šancí i hosté. Zejména Pichlík měl dvě velmi dobré příležitosti, ale neuspěl.  Pak rozhodčí neuznal branku Jindřichovi pro domnělý faul. V 80. min. ještě zvýšil domácí Kraus na 6:0, když obešel i brankaře.

Poté se do velké šance dostal Basaraba, ale promeškal  vhodný okamžik ke střelbě a následnou dorážku Jindřicha srazil obránce na roh. Hosté se dočkali čestného úspěchu  až  v 85. min., kdy po akci Jindřicha skóroval Kujal – 6:1.

Dost krutou porážku si hosté zavinili sami svojí nezodpovědností a váhavostí v obranné činnosti, a také malým důrazem v osobních soubojích.

FC Písek U19 – FC Viktoria Plzeň U17 1:3 (1:3)

Za domácí tým skóroval Markvart. Sestava Písku: Sobolík – M. Novotný, Pohnán, Kůra, Urych – Káňa, Motyka, Rakovan, Hlavín – Hadáček-Markvart (střídali Vlk, Řehoř, P. Novotný a R. Šejvar).

Utkání mělo v prvním poločase výbornou úroveň. Hrál se oboustranně rychlý, kombinační fotbal. Po obdržené brance soupeř začal více napadat rozehrávky domácích a po jejich chybách v rozmezí deseti minut z pravé strany upravil skóre z 1:0 na 1:3. Ve druhém poločase již hra ztratila na tempu a i díky výkonům obou brankářů se již skóre neměnilo.

FC Písek B – TJ Sušice 6:2 (4:0)

Branky vítězů: Zahrádka 2, Čadek 2, Zubac, vlastní. Sestava Písku B: Kučera – Motejzík, Pichlík, Širanovič (75. Rozhoň), Rozhoň (46. Zubac) – Zahrádka, Keclík, Peleška (46. Milan Nousek), Marcel Nousek – Šteier, Čadek (75. Peleška).