Mirovice – Planá u ČB 2:1 (0:1).

Branky: 54. J. Viták, 73. T. Vondrák – 38. D. Kořínek. ČK: 0:1 (73. J. Szabo).

„Utkání jsme začali bez čtyř hráčů základní sestavy. Chyběli oba Štochlové, Převrátil a Ševr, což je hrozné oslabení. Věděli jsme, že Planá potřebuje body po minulé prohře v Blatné. Po mírné převaze se největší událost odehrála ve 36. minutě kdy domácí gólman Čejdík řešil samostatný únik plánského útočníka a zahrál neúmyslně rukou, rozhodčí velmi správně udělila brankáři, oproti nelibosti hostujícího týmu, pouze žlutou kartu. Ovšem v osmatřicáté minutě jsme dostali gól na 0:1. V kabině jsme si vše vyříkali a do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vše otočit. V padesáté čtvrté minutě vyrovnal Jirka Viták a sedmdesáté minutě převrátil výsledek na konečných 2:1 pro domácí Tomáš Vondrák,“ komentoval utkání mirovický Břetislav Mikeška.

Načítám tabulku ...

SKUPINA B

Ve výborné jízdě pokračuje celek Bernartic. Doma vysokou výhrou potvrdil body z prvního kola z Mladé Vožice. Kovářov naopak v prvním kole doma podlehl Dačicím, ale po změnách v týmu zabral a tentokrát přivezl z Veselí nad Lužnicí všechny tři body.

Bernartice – Meteor Tábor 4:0 (2:0).

Branky: 16. a 24. A. Rakovan, 60. D. Novák, 83. (PK) T. Fučík.

Veselí nad Lužnicí – Kovářov 0:2 (0:0).

Branky: 73. a 87. L. Rak.

V dalším kole zajíždějí Bernartice v sobotu dopoledne na hřiště Lokomotivy Č. Budějovice, Kovářov hostí odpoledne dalšího soupeře z jihočeské metropole, Slavii.