Téměř ve stejné sestavě jako v divizi, jen místo kanonýra Jana Zušťáka se na hrotu objevila letní posila František Němec a v brance místo Varyše Satrapa. Tak nastoupili Písečtí v prvním kole třetí ligy v Králově Dvoře.

Farma ligové Příbrami se ujala vedení ve 36. minutě. Střelu Petra ještě Satrapa vyrazil, ale jen na nohu Šlapáka, který neměl problém zakončit do odkryté sítě - 1:0.

Jenže hosté přidali a do přestávky srovnali skóre. Na hranici vápna se uvolnil Zahrádka a jeho střelu zastavila až síť za brankářem Štěpanovským.

I ve druhé části utkání se hrálo aktivně na obou stranách - více šancí na vstřlení branky měli domácí, ale už bez gólového vyjádření. Na řadu tak přišla novinka ve třetí lize v podobě penaltového rozstřelu.

Penalty ale písečtí fotbalisté vůbec nezvládli, ze čtyř pokusů se trefil jen Basaraba (nedali postupně Šťastný, Voráček a Šlehofer), a druhý bod si tak připsali domácí fotbalisté.

FK Králův Dvůr - FC Písek 1:1 (1:1), pen. 3:1

Branky: 36. Šlapák, rozh. pen. Šlapák - 45. Zahrádka, ŽK 0:1 (Šťastný), sudí Pastyřík – Mudra, Szikszay.

Sestava Písku: Satrapa - Šlehofer, Basaraba, Holub, Sajtl - Kalášek - Zahrádka (68. Bakule), Nohava (75. Rendla), Šťastný - Němec, Voráček.