„Tak, jako jsme vyhráli minule, a nebylo utkání tak jednoznačné, jak výsledek pět jedna mohl vypadat, tak i v utkání v Krumlově to bylo podobné," říká k porážce 0:3 trenér Jaroslav Vavroch.

Hosté z Písecka se mohli ujmout vedení, ale to byl musel v minulém kole čtyřgólový Jakub Rosůlek proměnit velkou šanci. „Jakub byl asi v osmnácté minutě sám před brankářem, ale bohužel se mu nepodařilo šanci proměnit," litoval zkušený kouč.

A i v tomto zápase platilo známé nedáš-dostaneš. „Za dvě minuty jsme byli potrestáni. Po naší chybě se dostal k míči Wagner a z pětadvaceti metrů vymetl šibenici. Další dva góly nám dal Jindra Rosůlek," přidává Vavroch.

Čížovští nedali ani branku, ale šance v Českém Krumlově měli. „My jsme měli dobré věci. Začátek byl určitě z naší strany velmi dobrý. Moravec měl střelu, brankář vyrazil s obtížemi na roh. Po něm se dostal do příležitosti Kunc. Pak ale zvedl soupeř hlavu, začal nás přehrávat, začalo se utkání naklánět na jeho stranu," přidává své postřehy trenér Jaroslav Vavroch.

Trenéra Čížové víc trápilo, že jeho tým inkasoval tři branky. „Dělali jsme chyby. Deset minut před přestávkou se uvolnil Rosůlek, přestože byl obsazený, a skóroval. Dal nám dva góly, hrál opravdu dobře," chválí českokrumlovského útočníka Vavroch a doplňuje: „Výsledek je pro nás dost krutý. Že jsme nedali branky, to se stává každému, ale v obranné fázi to bylo špatné. Svými chybami jsme umožnili soupeři vyhrát zápas."

Čížovský lodivod sportovně uznává, že Český Krumlov předvedl solidní výkon. „Byl to vyspělejší tým, organizovanější, kondičně lepší, ale kdybychom dodrželi taktické pokyny a nedělali bychom takové chyby v obranné fázi, tak jsme mohli dosáhnout slušnějšího výsledku, ne-li bodu," uzavírá ohlédnutí za sobotním utkáním Vavroch.