VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čimelickým chybí k podzimní spokojenosti čtyři body

Čimelice – Dobré zápasy střídali se špatnými. Čimeličtí fotbalisté skončili na sedmém místě s dvaadvaceti body a pozitivním skóre 26:24.

6.12.2014
SDÍLEJ:

TRENÉR. Koučem Čimelic v krajském přeboru je Jan Růžička. Foto: Jan Škrle

Trenér Jan Růžička byl spokojený jen z části. „Po podzimu jsme v tabulce skončili na sedmém místě což je velmi dobré, ale při pohledu na získané body však tolik být spokojeni nemůžeme. Tabulka je velmi vyrovnaná a bodový odstup od dolní poloviny je minimální," všímá si.
Každý tým by chtěl nějaký ten bodík navíc, stejné je to v Čimelicích. „K úplné spokojenosti nám chybí tři nebo čtyři body. Některé zápasy jsme měli dotáhnout do bodového zisku. Zvláště v domácím utkání se Soběslaví jsme ještě deset minut před koncem vedli o dva góly a nakonec jsme byli rádi za remízu. Na druhou stranu jsme získali i některé body se štěstím, a tak v celkovém hodnocení převládá nakonec spíše spokojenost," doplňuje kouč Sika.

Siko před sezonou posílilo a na jaře by mělo být ještě lepší. „Nám se v létě podařilo vhodně doplnit kádr. Přišli bojovné typy hráčů jako Martin Němec a Václav Růžička. Navíc jsme získali z Čížové Miloslava Bednaříka, a ten byl ve většině zápasech skutečně velkou posilou. Svůj talent u nás rozvíjel i David Kreuzer z Mirotic a na hostování k nám přišel i útočník Filip Čadek z Písku. Ten odváděl kvalitní práci, ale bohužel se zranil a závěr podzimu jsme s ním nemohli počítat,," říká Růžička.

S formou se hráči potkávali střídavě, jen některým vydržela šestnáct utkání. „K nejlepším hráčům patřil Pavel Pávec, který odehrál asi nejlepší půlrok pod mým vedením. Kvalitní výkony odváděl i Václav Hegenbart, který zároveň vykonává funkci asistente trenéra. Za to mu patří velký dík, protože bez jeho pomoci bych se skutečně obejít nemohl," chválí čimelický lodivod.

Na jednu věc si ale Jan Růžička postěžoval: „Všechno se odvíjí od toho jak hráči trénují, a to je bohužel naše největší bolest. S tím se potýká devadesát procent týmů v této soutěži. Hráči mají pracovní povinnosti a ne každý je ochoten fotbalu něco obětovat. Chápu, že kluky fotbal neživý, ale zároveň si myslím, že pro něj jde udělat víc."

S cílem vylepšit současné postavení v tabulce, ale hlavně rozšířit své bodové konto, půjdou hráči Sika do jarní části sezony. „Do zimní přípravy nastoupíme už na začátku ledna. Nejdříve se budeme scházet jednou, dvakrát týdně a budeme využívat tělocvičnu v Čimelicích. Do ostré přípravy naskočíme začátkem února a budeme nabírat hlavně fyzickou kondici. Sehrajeme celkem šest přípravných zápasů," popisuje plány trenér Sika Čimelice Jan Růžička.

Teď nastává práce i pro funkcionáře. Každý kádr je možné posílit, tedy i ten čimelický. „Kádr chceme udržet stejný. Určitě k nějakým změnám dojde, ale když tak budou minimální. Doufám, že se nám podaří prodloužit hostování Bednaříka, Němce i Čadka. O nových hráčích jednáme, ale jak říkám, maximálně o jednoho nebo dva hráče bychom chtěli kádr doplnit," zdůrazňuje Růžička.

A cíle jsou jasné. „Do jara jdeme s cílem obhájit sedmou pozici a získat minimálně stejný počet bodů jako na podzim. Bude to nesmírně obtížné, ale věřím, že nám vyjde začátek sezony a nebudeme mít starosti se záchranou."

Autor: Štefan Haragal

6.12.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 810 Kč

Ostatní úředníci REFERENT ODBORU DOPRAVY A ŽIVNOSTENSKÉHO - SILNIČNÍ SPRÁVNÍ A SPECIÁLNÍ STAVEBNÍ ÚŘAD. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Tajemnice Městského úřadu Milevsko vyhlašuje podle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení místa úředník/úřednice odboru dopravy a živnostenského Městského úřadu Milevsko., Platové zařazení: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 2, (18.810 - 28.320 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)., PRACOVNÍ NÁPLŇ: hlavním předmětem činnosti bude výkon státní správy v působnosti silničního správního úřadu podle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)., POŽADAVKY:, "vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, "řidičské oprávnění skupiny B, "bezproblémová dovednost pracovat na PC - Windows, Word, Excel, Outlook, apod., "znalost právních předpisů z oblasti veřejné správy (zejména: zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, vyhláška č. 294/2015 Sb., kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích, zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), vše ve znění pozdějších předpisů), "schopnost týmové práce i samostatného rozhodování, "ochota dále se vzdělávat, Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat určité náležitosti, (vzor přihlášky zveřejněný na www.milevsko-mesto.cz), K přihlášce se připojí tyto doklady:, "strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, "výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením) , "ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, "souhlas subjektu údajů se zpracováním osobních údajů (vzor souhlasu zveřejněný na www.milevsko-mesto.cz)., Lhůta pro podání přihlášky: do 03.07.2018 (úterý) do 11:00 hodin , Způsob podání přihlášky: osobně doručené nebo zaslané v zalepené obálce s označením "Výběrové řízení - referent pro silniční správní a speciální stavební úřad", do podatelny Městského úřadu Milevsko, náměstí E. Beneše 420, 399 01 Milevsko. Na přihlášky podané po uvedené lhůtě nebude brán zřetel. , Podrobnější informace o pracovní pozici podá: Bc. Milena Brčáková, telefon: 382 504 210, 602 192 072, e-mail: milena.brcakova@milevsko-mesto.cz. Pracoviště: Město milevsko, nám. E. Beneše, č.p. 420, 399 01 Milevsko 1. Informace: Milena Brčáková, +420 382 504 210,602 192 072.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 24 000 Kč

Strojírenští kovodělníci OPERÁTOR VÝROBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, obsluha poloautomatických automatických CNC kovoobráběcích strojů., Vzhledem k charakteru pracovní pozice je práce vhodnější pro muže., Požadujeme:, střední odborné - vyučen (v oboru není podmínkou), možnost zaučení., Nabízíme - příspěvek na stravování, příspěvek na penz. připojištění, příspěvek na dopravu.... Pracoviště: A v s - kovo s.r.o. - pracoviště samoty /areál silva/, Samoty, č.p. 2124, 397 01 Písek 1. Informace: David Čipera, .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 75 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři ŘIDIČ SKUPINY B. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 75 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VÝHRADNĚ PRO OZP !!, - zkrácený úvazek - 4 hod/den , - pracovní doba: 5 - 9 hod. nebo dle dohody, řidičské oprávnění skupiny B, Kontakt: Jiří Motl tel. 722 250 287. Pracoviště: Jiří motl - provozovna žižkova tř., Žižkova třída, č.p. 376, 397 01 Písek 1. Informace: Jiří Motl, +420 722 250 287.

Obchod - Obchod Ostatní pomocní pracovníci 80 Kč

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) VYKLÁDÁNÍ KAMIONŮ - DPP. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE/DPP/ BRIGÁDA, - hledáme zájemce o dlouhodobou výpomoc /brigádu/ při vykládání kamionů či kontejnerů; fyzicky náročnější práce - vhodnější pro muže; pracovní doba pouze v pracovní dny; mzda 80,- Kč/hod.; bližší informace na tel. pan Kovařík 777 773 286. Pracoviště: Tommi cz s.r.o., Za Nádražím, č.p. 2569, 397 01 Písek 1. Informace: Ladislav Kovařík, +420 777 773 286.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Soutěž o nejlepšího učně v Milevsku.
3

OBRAZEM: Soutěž o nejlepšího učně má svého vítěze

Ilustrační foto

V Písku zajistí hemodialýzu také prázdninovým turistům

Slavnosti růže: Diváci obdivovali drezúru fríských koní

Český Krumlov/OBRAZEM/ - S velkým zájmem diváků se setkala novinka v programu Slavností pětilisté růže. A sice drezúra fríských koní, která tentokráte vystřídala rytířský turnaj.

Na Písecku se již plánují podzimní aktivity na podporu rozvoje vzdělávání

Písecko - Úspěšně realizovaný projekt pro školy a další vzdělávací instituce Místní akční plán rozvoje vzdělávání (MAP) bude mít od září své pokračování.

V Kaplici končí ředitel i gympl

Kaplice - Studium na kaplické střední škole a učilišti pokračuje. Současný ředitel školy však ve funkci končí. Kraj hledá nového. 

Člověk musí mít z hory respekt, jinak zemře

Jižní Čechy – Říká se, že horolezectví není sport. Že je to styl života. Dobře to ví 31letý Jiří Janák z Hořic na Šumavě, který kouzlu horských hřebenů propadl při studiích na vysoké škole.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT