OP MUŽI

Albrechtice – Smetanova Lhota 8:0 (4:0). 7. P. Malý, 15. J. Trčka vlastní), 27. P. Velek, 42. T. Blažek, 48., 57. a 75. L. Štumpfal, 72. M. Říha.
Oslov – Hradiště B 3:6 (0:5). 49. O. Novák, 56. J. Hubáček, 80. N. Homziak – 18. A. Schroll, 20. a 40. P. Žalud, 38. S. Šteier, 45. L. Červeňák, 65. (PK) J. König.
Záhoří – Protivín B 1:5 (1:1). 10. J. Volf – 12. L. Hála, 53. J. Křišťál, 62. a 67. V. Rothbauer, 69. P. Burda.
Putim – Milenovice 6:0 (2:0). 30. J. Novotný, 40. M. Škulina, 47. (PK) P. Staník, 48., 64. a 70. J. Bican.
Mirotice – Podolí II 1:0 (1:0). 18. J. Texler.
Semice B – Skály 12:0 (5:0). 3., 5. a 49. J. Motejzík, 17. a 47. M. Pekárek, 19. a 60. M. Hadáček, 26. J. Forman, 50., 58. a 87. A. Tampier.
Kr. Lhota / Mirovice B – Kostelec 3:0 kontumace.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA MUŽI

Sepekov B – Borovany 3:1 (1:0). 24. T. Bočan, 49. O. Vlk, 70. L. Cihlář – 86. J. Barták.
Hrazánky – Čížová B 3:3 (1:2). 43. (PK) V. Mošanský, 55. T. Mošanský, 76. M. Pešek – 6., 8. a 86. P. Sup.
Albrechtice B – Bernartice B 1:8 (1:4). 20. L. Štumpfal – 7., 18., 42. a 66. M. Kahoun, 17. P. Šerhant, 80. (PK) Z. Šerhant, 87. J. Fedák, 88. P. Mára.
Krč – Čimelice B 3:10 (3:3). 1. a 20. F. Chalupecký, 33. M. Kanda – 18. J. Ulč, 38., 40. a 79. F. Pavlíček, 49., 58. a 63. J. Kuchejda, 65. J. Kuchta, 71. M. Gottfried, 73. L. Jizba.
Kovářov B – Božetice B 1:1 (1:0) – PK: 3:4. 10. J. Paták – 74. M. Podlipský.


Načítám tabulku ...

OP DOROST

Sepekov / ZVVZ B – Oslov / Záhoří 1:4 (1:1). Sivák – Homziak 2, Hubáček a Budín.
Kovářov – Kestřany 4:3 (3:0). A. Hejný 2, J. Hrdlička a F. Jareš vlastní – V. Jirsák 2, F. Maroušek.

OP MLADŠÍ ŽÁCI

Božetice – Bernartice 10:5 (4:5). Vá. Šerhant 5, F. Kolman 3, M. Hoferek a Vo. Šerhant – P. Novák 3, L. Ernst 2.
Chyšky – Semice 0:6 (0:2). Voráček 5, Štěpán.
Hradiště C – Mirovice 0:7 (0:5). M. Nezbeda 3, D. Mykhailyk, M. Kroupa, M. Kotápiš a P. Hladík.

OP PŘÍPRAVKY

Protivín – Hradiště B 2:13 (0:9). Hron a Moucha – Dvořák 6, Šindelář 3, Votýpka, Bouška, Studený a Voráč.
Milevsko B – Hradiště C 6:6 (2:3) – PK: 4:3. Kloboučník 3, Ferko 2, Goruška – Zabloudil a Dvořák 2, Prokop a Votýpka.
Písek C – Písek D 6:8 (3:2). Hlaváč 2, Štěpánek, Lusk, Dang a Hrajnoha – Červený 3, Demangeon, Hruška, Hanzlík, Krůček a Jordán.
Písek B – Kovářov 22:5 (15:3). Vlna 5, Nikodem a Novotný 4, Kázecký 3, Chytrý, Král a Šíp 2 – Hanzlík a Brůžek 2, Martínek.
Čížová – Mirovice 10:4 (5:1). Velek 3, Sicher a Komrska 2, Boušek, Diňa a Viktora – Los 2, Soukeník a Velek vlastní.