„Zápas v Dražicích byl podobným obrázkem toho minulého doma s Protivínem. První půli jsme podle mne byli o něco lepší. Nebyly tam sice extra velké šance, ale měli jsme toho více než domácí. Na začátku druhé půle nás domácí trochu máčkli, dostali jsme zbytečný gól z trestňáku a druhý z penalty. Povedlo se nám snížit, měli jsme i šanci na vyrovnání. Doplácíme na to, že si vytváříme šance a místo toho, abychom šli do vedení, tak naopak inkasujeme. Stejně jako s Protivínem jsme nedali gól z malého vápna. V Dražicích se to opakovalo a gólman to chytal na čáře. To, že nejsme produktivní v útočné fázi, nás zbytečně stojí body. Soupeř nás nepřehrává, ale stejně dostaneme zbytečný gól. Opět tedy smolná porážka. Až na dvacet minut ve druhé půli nebyla naše hra špatná, ale chybí nám to finále. Snad se nám to příště vrátí,“ hodnotil utkání čimelický trenér Tomáš Smrčina.

Prachatičtí fotbalisté v úvodu sezony porazili Osek. Na Rudolfově se jim však nedařilo. Ilustrační foto.
Urazili jsme fotbalového Pána Boha, říká trenér Raušer

„V utkání jsme se oficiálně rozloučili s naším dlouholetým hráčem Janem Kromkou, který odehrál nějakých sedmdesát minut. První poločas nám vůbec nevyšel a náš výkon byl až trapný. Čimelice nás přehrávaly, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořily. Ve druhé půli už jsme se uklidnili na míči, měli jsme navrch a z toho pramenily i ty naše dva góly. Ten první jsme dali z trestného kopu, kdy brankář soupeře přes slunce míč neviděl a propadl mu mezi rukama, druhý z penalty za sražení Matyáše Stuchlíka. Hosté hned snížili z trestného kopu a v závěru nás i přitlačili, ale podržel nás brankář Baka,“ komentoval utkání trenér Dražic Tomáš Hořejší.

TJ Dražice – SK SIKO Čimelice 2:1 (0:0)
Branky: 63. a 69. (PK) M. Stuchlík – 71. M. Nekl. ŽK: Hojdar, Štecher – Bednařík, Smetana, Hegenbart. Diváci: 80. Rozhodčí: Mach – Němec, Žemlička.
Sestava Čimelic: Viták – Pšenička, Bednařík, Listopad, Smetana – Šťástka, Maršík, Káš (65. Nekl), Říha (58. Varhan), Petřík (76. Mezera)– Hegenbart.


Načítám tabulku ...