„Soupeř přijel v poměrně oslabené sestavě. Pomohlo nám, že nepřijeli hráči jako Pouzar, Šindelář, Kovačičin a další, kteří jim dělají hru. Na druhou stranu my měli sestavu také oslabenu, když chybělo šest lidí. Nicméně základní jedenáctka měla svou kvalitu a myslím si, že se to po celé utkání potvrzovalo. Byli jsme silní na míči, měli zápas pod kontrolou, soupeř hrozil jen ze standardek, kdy tam míč propadl. My se snažili hrát po zemi a trpělivou hrou dobývali jejich branku. Šancí jsme měli plno a výsledek dokresluje stav na hřišti,“ komentoval utkání čimelický trenér Tomáš Smrčina.

Po dvou brankách dávali dvaadvacetiletí hráči Petřík a Smetana. „Podali poměrně dobrý výkon. Především u Petříka jsme rádi, že se chytil. Děláme si srandu, že přijde, čtyři kola nezahraje nic a pak se mu začne dařit a platilo to i tentokrát,“ doplnil trenér.

Fortuna ČFL: FC Písek - Slavia Karlovy Vary 1:0 (0:0).
V pondělí se již nikdo neptá, za jaký výkon tři body byly, říká Miroslav Grobár

Čimelice se posunuly do středu tabulky a mohou myslet na další zápasy v klidu. „My jsme pozitivně naladěni od začátku sezony, jen nám to tam nepadalo. Doufám, že jsme si nyní nechali něco i na další zápasy. Myslím si, že bychom měli hrát výš, kádr máme na první třetinu soutěže a doufám, že se tam postupně posuneme,“ hledí k dalšímu programu T. Smrčina.

Nyní jedou Čimelice do Třeboně, která není snadným soupeřem. „Podíváme se na videu na některé jejich zápasy a uvidíme. Měli by se vrátit i hráči z marodky a z dovolené, tak věřím, že budeme mít na Třeboň kvalitu,“ doplnil trenér Tomáš Smrčina.

SIKO Čimelice – SK Rudolfov 6:1 (3:0)
Branky:
11. a 21. Petřík, 45. a 55. Smetana, 63. Hajný vlastní, 68. Mezera – 89. L. Bláha. Sestava Čimelic: Nosek – Pšenička, Listopad, Bednařík, Rambous – Káš (55. Mezera), Maršík – Smetana (64. Dubský), Šťástka (86. Kulas), Varhan (79. Kuchejda) – Petřík.


Načítám tabulku ...