Prachatice – Čimelice 4:0 (1:0). 3. a 62. Babka, 67. M. Sedláček, 78. Pecka.
Sestava Čimelic: Nosek – Rambous (23. Říha), Listopad, Pšenička, Mezera – Káš, Maršík, Smetana, Šťástka – Hegenbart, Petřík.

Čimelice opět nastupovaly k utkání v kombinované sestavě a na lavičce měly jediného náhradníka. Proti rozjetým hráčům Prachatic to měli hosté hodně těžké. „Výsledek utkání je bohužel odrazem toho, jak v současné době tým skládáme k jednotlivým zápasům a jak trénujeme. Přijedeme ve dvanácti lidech a ve dvacáté minutě máme vystřídáno. Přitom bych střídal pětkrát, když jsem viděl výkony na hřišti. Domácí vyhráli zaslouženě. My byli v útoku neškodní. Děláme zbytečné chyby, které se opakují každý týden. Výsledek je zkrátka odrazem našeho současného stavu,“ okomentoval utkání v Prachaticích čimelický trenér Tomáš Smrčina.

Rudolfov – Milevsko 1:0 (1:0). 45. Prokeš.
Sestava Milevska: Dvořák – Kálal, Marvan, Pich (74. Velek), Hejl – Málek, Přibyl (46. Souček), Barda, Kortan – Kutil (46. Süsmelich), Hadáček.

„Černá série našeho mužstva pokračuje. Prohráli jsme na hřišti Rudolfova a bohužel opět zbytečně. Stále se opakující chyby v defenzivě a neproměnění šancí nás sráží do kolen. V remízovém zápase jsme neproměnili Bardou penaltu a opět jedeme domů bez bodu. Domácí byli v první půli lepším mužstvem, my naopak ve druhé půli. Padla na nás deka a mužstvo se musí konečně oklepat a nakopnout. Určité varianty jsou. Za zápas si zaslouží pochvalu Pavel Dvořák,“ komentoval utkání milevský trenér Miroslav Strnad.

Týn nad Vltavou – Protivín 3:1 (1:1). 22. Dobal, 73. Hudeček, 90. Maxa – 5. (PK) J. Vorel. ČK: 0:1 (46. Hanus). Sestava Protivína: Hanus – Kvasnička, Nedvěd, Vorel Zbyněk, Zach – Hrachovec (46. Hrynevich), Bečvář, Štěpka, Dan (83. Sháněl), Vorel Jaromír – Říha.

„Již v páté minutě jsme šli do vedení díky pokutovému kopu Míry Vorla. Ve dvaadvacáté minutě domácí po rohu vyrovnali a pak se hrálo převážně mezi vápny bez šancí a k vidění bylo pouze spoustu nepřesností od obou mužstev. Rozhodující moment zápasu přišel ve hned v úvodu druhého poločasu, když byl našemu brankáři odpískán faul na domácího hráče, který postupoval sám na bránu. Náš gólman byl vyloučen V oslabení jsme se již soustředili na udržení nerozhodného stavu. Dvacet minut jsme domácí do žádné šance nepustili, ale čtvrt hodiny před koncem se technickou střelou z vápna prosadil domácí Hudeček a rozhodl o vítězi,“ komentoval utkání protivínský trenér Miroslav Říha.


Načítám tabulku ...