SKUPINA A

Do Mirovic cestoval nepříjemný tým Kaplice. Domácí však pokračovali ve výborných výkonech a dál stíhají vedoucí Strunkovice.

Mirovice – Kaplice 4:0 (2:0). 9. Mařík, 20. Císař, 59. Janota, 69. Převrátil.

„Po vysokém vítězství v Nové Vsi jsme chtěli udržet domácí neporazitelnost v utkání s Kaplicí. Začali jsme klasicky s naším vysokým presinkem a nátlakovou hrou na soupeře ihned po nástupu na hřiště. Tím jsme Kaplické zatlačili na jejich polovinu a výsledek se dostavil již v osmé minutě gólem z kopačky Káji Maříka. Hosté si museli připadat jako na kolotoči a ve dvacáté minutě se skóre opět měnilo, na dva nula po přihrávce Romana Peterky dorážel Honza Císař. I přes další šance jsme do poločasu šli s dvoubrankovým vedením,“ komentoval spokojeně první půli mirovický Břetislav Mikeška.

„Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté z Kaplice, ale byli to opět naši kluci, kteří v 60. minutě z kopačky Petra Janoty zvyšovali na 3:0. Aktivitu jsme opět převzali na svoji stranu a v 70. minutě se krásné trefil Kuba Převrátil po centru Matěje Štochla. Hosté se poté dostali do své největší šance, kdy chybovala naše obrana, ale míč šel vedle naší branky. Trenér vystřídal všechny hráče z lavičky, ale i ti prokázali svoji kvalitu a mohli přidat nějaký ten gól, ale nevyužili žádnou z nabídnutých šancí. Odehráli jsme další kvalitní utkání a nyní už myslíme na poslední zápas v Blatné,“ doplnil ke druhé půli B. Mikeška.


Načítám tabulku ...

SKUPINA B

Fotbalisté Bernartic se nahánějí v popředí tabulky s několika soupeři a po každém kole se tabulka hodně mění. Aktuálně jsou druzí. Jasnou výhrou si pomohli i fotbalisté Kovářova, kteří se dotahují na střed tabulky.

Kovářov – Nemanice 4:0 (1:0). 26. Holub, 69. Suchan, 82. Brůžek, 84. Děd.

Domácí potvrdili roli favorita a poslední tým tabulky přehráli. Sice tři body potvrdili až v závěru utkání, ale na to se historie ptát nebude. Důležité jsou tři body.

Veselí nad Lužnicí – Bernartice 0:4 (0:2). 20. Homola, 27. Novák, 60. a 90. Šťástka.

Bernartice nastupovaly ve Veselí v roli papírového favorita, ale domácím šlo o hodně. Chtějí se dostat ze sestupových míst, ale celek z Písecka jim prakticky nic nedovolil. Bernartice mají další tři body a budou čekat na výsledek dohrávky Loko České Budějovice – Třebětice, která může čelo tabulky ještě více zamotat.


Načítám tabulku ...