Smrčina věří, že Čimelice jsou schopné předvádět dobrý fotbal. „V Čimelicích jsem naposledy působil před dvěma roky, takže zdejší prostředí velice dobře znám, i když od té doby došlo v kádru i kolem něj k několika personálním změnám,“ říká ke svému návratu do Čimelic Tomáš Smrčina.

V Čimelicích kromě trenéra Grossmanna skončil i sportovní manažer Jan Růžička, jehož místo zatím zůstává neobsazené. „Spousta věcí už je v klubu zautomatizovaná a myslím, že jsme schopni pracovat i v současném obsazení. Já ale věřím, že Honzovi začne fotbal brzy chybět a rád se zase vrátí,“ doufá nový kouč v návrat Růžičky, se kterým ho pojí přátelské vztahy. V tuto chvíli tak v Čimelicích hledají především vedoucího mužstva.

Kádr opustil Petr Hovorka, který zamířil do konkurenčních Strakonic, a do přípravy se zatím nezapojil ani Michal Viták, jenž řeší stěhování.

Mužstvo naopak posílili Roman Maršík, Marek Smetana a Dan Jizba. Z Austrálie se vrátil Jan Mezera.

„Přál bych si, aby se klukům vyhýbala zranění a měli chuť do fotbalu. Pak věřím, že výsledky a umístění, se kterým bychom byli spokojeni, se dostaví,“ těší se na práci v Čimelicích Smrčina.