1. FK Příbram – FC MAS Táborsko 0:2 (0:2)

Branky: 13. Vozihnoj, 45.+2 Matoušek, rozhodčí: Batík – Nojžíš, Matoušek, ŽK: 3:4 (39. Mezera, 74. Sus, 86. Halinský – 43. de Almeida, 44. Boula, 52. Matoušek, 64. Pecháček), diváků: 1350.

Příbram: Šiman – Cmiljanović, Mezera (46. Halinský), Kodr, Soldát (46. Langhamer) – Sus, Pilík (62. Dočekal), Petrák (85. Hájek), Zorvan (88. Januška) – Vávra, Voltr.
Táborsko: Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Vozihnoj (90.+4 Rydval), Icha, Boula, Plachý – Matoušek (90.+1 Drozd), Provazník (90. Tijani).

Hosté od Jordánu uštědřili favorizovaným Středočechům těžké k.o. už v první polovině střetnutí. Nebojácný a sebevědomý výkon s kvalitní defenzívou a nebezpečnými protiútoky dokázali přetavit ve dvoubrankové vedení. Už ve 13. minutě lovil příbramský brankář Šiman míč ze své sítě po střele Vozihnoje. Domácí fanoušci očekávali od svých svěřenců brzkou gólovou odpověď, jejich tým si však nevytvořil ani výrazný nápor, natož pak jedinou šanci, která by spadala do kategorie vyložených. V nastaveném čase první půle jim naopak přichystal pořádný šok hostující forvard Matoušek, který na rozdíl od utkání s Brnem tentokrát ve své příležitosti nezaváhal a stanovil překvapivé poločasové skóre 0:2.

Do druhého dějství poslal příbramský kouč Valachovič dva nové muže a probudil ve svých svěřencích touhu po kontaktní brance. V úvodních minutách se před Pecháčkovou svatyní skutečně několikrát zablýsklo, ale žádná pohroma pro partu z jihu Čech se nedostavila. A protože stejný obraz hry vytrval až do závěrečného hvizdu, přistály na kontě Táborska první tři body. Body, které mají vysokou cenu a budí u všech jeho příštích soupeřů patřičný respekt…