Zápas v Sokolově se hraje v sobotu už od 10.15 hod., a tak se černobílí na západ Čech vydali už v pátek po odpoledním tréninku. „Máme teď hodně náročný program,“ připomněl trenér David Horejš, že jeho tým po nedělním utkání se Znojmem hned ve středu hrál na Bohemians. „Vedle hráčů širšího kádru, kteří tam hlavně nastoupili, alespoň část zápasu odehráli i někteří hráči ze základu,“ upozornil trenér Dynama.

Ten se bude muset v Sokolově obejít bez Filipa Havelky, jenž proti Znojmu po dvou žlutých kartách byl vyloučen. „Je to pro nás citelná ztráta, Havelka patří k našim klíčovým hráčům,“ litoval Horejš a dodal, že navíc měl navíc v týdnu potíže s břišním svalem stoper Lukáš Havel. „Jeho neúčast by pro nás byla další velkou nepříjemností,“ vraštil čelo budějovický kouč.
Nic to nemění na tom, že Dynamo k zápasu jelo s cílem bodovat. „Bude to velice těžké utkání, protože Sokolov v minulém utkání doma dokázal nad silným Prostějovem vyhrát hladce 3:0. Takový výsledek vzbuzuje respekt, přesto chceme v Sokolově uspět, a pokud možno za tři body,“ zdůraznil David Horejš.

Důležité utkání sehrají o víkendu na svém hřišti v Kvapilově ulici fotbalisté Táborska, kteří v 11. kole II. ligy v neděli od 16 hodin hrají s Prostějovem.

Svěřenci trenéra Kamila Tobiáše před týdnem podlehli na Žižkově hodně nešťastně, když Viktorka vítězný gól na 2:1 dala tři minuty před koncem… „Hlavně v první půli jsme přitom byli jasně lepší, “ vrtěl hlavou kouč FCT.

Do zápasu s Prostějovem půjde Táborsko s cílem vyhrát. „Čeká nás silný soupeř, jehož barvy hájí i zkušení exligoví fotbalisté Jan Polák a Karel Kroupa. Navíc nás trápí marodka,“ vraštil čelo Tobiáš a dodal, že k Valentovi a Proškovi na marodku přibyl Ngimbi, s nataženým lýtkem se potýká Březina a s meniskem vypadl Pouček. „Nicméně věřím, že ti kluci, co nastoupí, odvedou maximum. Jsme zahnaní do kouta a z toho kouta se teď musíme dostat. Porveme se o tři body,“ ujistil Tobiáš.