Načítám tabulku …

V pátek 11. září vyzvali u Otavy písečtí fotbalisté silného soupeře z horní poloviny tabulky. Před domácím publikem poměřili síly s Benešovem, který měl v tabulce Fortuna České fotbalové ligy o jeden bod více než žlutomodří. Teď už má čtyřbodový náskok. Utkání odstartovalo v 19.30, a proto se odehrálo kompletně celé pod umělým osvětlením. „Utkáme se s tradičním soupeřem, že bychom ale měli Benešov načtený, to bych neřekl. Oproti létu se jeho kádr určitě zkvalitnil. Přišel Mario Lička, který je na třetí ligu nadstandardním hráčem. Pak mají běhavé mladíky, kteří hrají na zkušené hráče, jako jsou právě Lička nebo Kalod,“ uvedl pro klubový web trenér domácího celku Milan Nousek. Benešov pověst, která ho předcházela, potvrdil, vyhrál v Písku 2:0.

Písek - Benešov  0:2 (0:2), branky: 21. Tomek, 28. Vosáhlo. ŽK 3:3 (Kulík, Běloušek, J. Held – Vrňák, 75. Dufek, 81. Brokeš.  Rozhodčí: Krejsa – Švagr, Cichra.

FC Písek: Satrapa – Benetka (46. Sajtl), Vacovský, Froněk, J. Held, Presl (46. Kulík), Holý, Běloušek, Voráček (46. M. Held), Ulbrich (80. Pařízek), Šplíchal.