Utkání nabídlo v základní hrací době osm branek. Domácí šli v 18. minutě do vedení, ale soubor od Otavy hned v následující minutě zásluhou Toma Ulbricha reagoval. Po polovině úvodní pětačtyřicetiminutovky poslal Písecké do vedení probuzený střelec Martin Held, který tak zadělal na pozdější hattrick. Jiskra však dokázala vyrovnat brankou do šatny.

Ani druhé půli nechybělo koření fotbalu. Žlutomodří šli dvakrát do vedení, jenže Domažlice dobytí svého hřiště nedovolily. Na třetí branku Martina Helda z 88. minuty navázal v 90. minutě domácí Petr Mužík a poslal zápas do penaltového rozstřelu. Penaltovou loterii zvládla lépe Jiskra, která si tak připsala druhý bonusový bod.

Jiskra Domažlice – FC Písek 4:4 (2:2), penalty 4:2

Branky: 18. Arzberger, 43. Černý, 82. Matas, 90. Mužík – 19. Ulbrich, 25., 58. a 88. M. Held. Rozhodčí: Ulrich - Opočenský, Maiello.

ŽK: 5:5 (Vais, Brabec, Čihák, Mlynařík, Černý – M. Held, Voráček, Hrachovec, Benetka, Pecka).

Diváků: 250.

Sestava FC Písek: Toma – Benetka, Běloušek, Vacovský, Hanzlík – Hrachovec (73. Pinc), J. Held, Ulbrich, Vávra (78. Pecka), Voráček (83. Sedláček) – M. Held.