Derniéra s favorizovaným Radotínem, v jehož sestavěl nechyběl bývalý písecký kapitán Václav Milec, se však výsledkově nepodařila a podtrhla rozpačitou sezónu žlutomodrých.

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří dávali na obdiv svou vyspělou fotbalovost. Místo rychlého gólu ale Olympia dovolila domácím srovnat hru, a dokonce inkasovala jako první. Přímý volný kop Toma Ulbrycha z 22. minuty proskákal pokutovým územím bez teče až za záda překvapeného brankáře Radotína Kimii.

Pražané se z nečekané facky vzpamatovali. Po faulu Tomáše Pecky vyrovnal z penalty Jakub Trýzna a těsně před přestávkou poslal hosty do vedení Bassey.

Po změně stran přidal v 55. minutě Bessey svůj druhý gól v utkání a dvě minuty před vypršením normální hrací doby završil hattrick z dalšího pokutového kopu. Olympia si z Písku odvezla výhru 4:1.

FC Písek fotbal - Olympia Radotín 1:4 (1:2)

Branky: 22. Ulbrich - 35. Trýzna (pen.), 44. Bassey Fortune, 55. Bassey Fortune, 82. Bassey Fortune (pen.).

ŽK: 2:1 (Běloušek, Hrachovec – Pelyak). ČK: 1:0 (Benetka).

Rozhodčí: Vít - Arnošt, Slavíček. Delegát: Petřík.

Diváků: 252.

Sestava FC Písek: Toma – Benetka, Vacovský (57. Kulík), Běloušek, Hanzlík, Hrachovec (89. Sedláček), Ulbrich, Pecka (Holý), Voráček, M. Held, Presl (75. Pinc).