Nadšení po prvních dvou kolech sezony a zisku čtyř bodů ze zápasů na béčku Dynama a doma se Zbuzany rychle vystřídal smutek. Všichni však věří, že přeštická facka (Písek na jejich hřišti rohrál 7:2) přišla včas. "Domácí celek byl neskutečně efektivní. Co vystřelili na bránu, to jim tam zkrátka padlo. My jim svými chybami, mnohdy i fatálními, nabídli poločasové vedení o čtyři branky. Za takového stavu již prakticky není žádná šance se zápasem něco udělat. Zvláště, když domácí hráli v takové pohodě, ke které jsme jim však výkonem pomohli i my sami,“ shrnul nepříjemný debakl písecký trenér Milan Nousek.

Na tento zápas se však snažili Písečtí rychle zapomenout. Vždyť již v pátečním večeru (hraje se 26. srpna od 18.30 hodin) hostí na svém hřišti Slavii Karlovy Vary. Písečtí mají po třech kolech čtyři body, jejich soupeř šest, když doma porazil Béčko Bohemans a Králův Dvůr. Ze hřiště Motorletu si Slavia odvezla těsnou porážku.

V minulém soutěžním ročníku byli Písečtí ve vzájemných soubojích úspěšnější. Doma zvítězli 1:0, z Karlových Varů si přivezli bod za remízu 2:2. Na to by chtěli Písečtí navázat a věří, že jim v tom pomohou i jejich věrní fanoušci.


Načítám tabulku ...