„Admira se představila jako tvrdě hrající soupeř. Hned v úvodu nás překvapila a prohrávali jsme 0:1. Naštěstí jsme to do půle otočili brankami Pineaua a Kalouska. Deset minut po půli jsme přidali třetí gól a vypadalo to slibně. Pak přišla série tvrdých zákroků. Myslím si, že to tentokrát rozhodčí nezvládl na obě strany a vyvrcholilo to v nastavení brankou na 3:3. Ale hodnotím to tak, že jak jsme mohli vyhrát, tak jsme i mohli prohrát. Ve finále musíme bod brát, i když jsme sahali po všech třech a o dva přišli v páté minutě nastavení,“ komentoval utkání vedoucí píseckého celku Miroslav Grobár a dodal: „Po závěrečném hvizdu tam byla ještě strkanice u laviček, padly žluté i červené karty. Bylo to zbytečně nervozní, ale přispěl k tomu nekvalitní výkon rozhodčího. Nechal si nadávat na konci první půle, tím ztratil autoritu a vše vyvrcholilo v závěru zápasu. Kdyby již dříve vytáhl červenou, mohl to uklidnit a možná by se to dohrálo v klidu.“

Písečtí hrají další kolo již v pátek. Pod umělým osvětlením doma hostí Povltavskou fotbalovou akademii. „Zveme všechny fanoušky. Chceme se znovu vrátit na vítěznou vlnu,“ vzkazuje M. Grobár. Utkání začíná v 18 hodin.

FC Písek - Admira Praha 3:3 (2:1)
Branky: 32. Pineau, 45. a 55. Kalousek - 3. Martinic, 66. Douděra, 94. Herc. ŽK: 4:5 (Schramhauser, Stejskal, Nousek ml., Baďura - Skalický, Horák, Kunc, Peřin, Fric). ČK: 1:1 (90+ Hrachovec - 90+ Horák). Diváci: 250. Rozhodčí: Ježek - Blažej, Cichra.
Písek: Satrapa - Mařík, Běloušek, Kulík, Kotrba - Hrachovec (81. Koreš), Volf - Pineau (65. Pravda), Schramhauser, Kalousek (65. Stejskal) - Belej (90. Petr).


Načítám tabulku ...