FC Písek - FC Viagem Příbram 0:2 (0:1)

Branky: 40. Surmaj, 57. Ngane. Rozhodčí: Toucha – Žemlička, Smola.
Sestava FC Písek: Lukeš – Novák, Němeček, Kašpar, Vokurka – Hendrych, Sajtl – Kalousek, Štěch, Malý – Bicenc. Střídali Satrapa, Baďura, Pícha, Čibera, Vonášek, Kotrba, Martin Kynkor.

Písečtí tentokrát neměli v týdnu vložené utkání, a tak vyrazili k utkání přesně po týdnu. Sehráli s Příbramí slušné utkání a porážka mrzí. "Soupeř potrestal naše dvě chyby. Byly to situace, které jsme měli zvládnout lépe. Naopak my naše šance neproměnili," uvedl k utkání pro klubový web trenér Milan Nousek, kterému chyběli Koreš, Voráček a Běloušek.

První gól dali hosté z Příbrami pět minut před přestávkou, kdy Sumraj doklepával míč prakticky do prázdné brány. "Byly tam chyby na naší pravé straně a následně jsme neuhlídali nabíhajícího hráče," kometnoval inkasovanou branku trenér. V závěru poločasu mohl Písek srovnat, ale Malý šanci neproměnil. Druhý gól pak dal soupeř deset minut po přestávce, když domácí obranou nedoskočený centr dostal za záda brankáře Ngane. I domácí byli ve druhé části blízko gólu, když Sajtl mířil do břevna.

Písečtí sehráli před startem sezony poslední domácí přípravu. Příští víkend zajíždějí do Prahy a utkají se s béčkem Sparty Praha. Hrát by se mělo v neděli 19. února od 11 hodin.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...

Zdroj: FC Písek