Písečtí fotbalisté mohou být v poločase sezony nadmíru spokojeni. V tabulce jim patří výborné třetí místo, svými výkony rozdávají radost a získali si u soupeřů velký respekt. Ale nesmí usnout před jarem na vavřínech.

Po skončení podzimní části Fortuna ČFL dostali fotbaisté krátké volno, aby se pak znovu scházeli při tréninku a odehráli tři přípravná utkání. Tím posledním byl duel s béčkem pražské Bohemky 3. prosince. Od té doby mají hráči volno. To jim ale nyní v úterý končí.

Hned v prvním týdnu zimní přípravy na ně čeká přípravný duel na hřišti Viktorie Plzeň. "Bereme to jako odměnu pro kluky za podzimní výkony. Hned v prvním přípravném utkání si pořádně zaběhají," říká s úsměvem k prvnímu duelu, který se hraje 8. ledna, vedoucí mužstva Miroslav Grobár.

Po utkání s Plzní čeká hráče tvrdá práce. Připravovat se budou tradičně v píseckém fotbalovém areáu, kde je veškeré potřebné vybavení. V rámci přípravy čeká na hráče řada araktivních zápasů a generálkou na start jarní části soutěže bude 5. břesna utkání se zálohou Dynama České Budějovce. Pak již vyrazíme na Fortunu ČFL a prvním soupeřem Písku bude Loko Vltavín.

Program přípravných zápasu FC Písek:
8. ledna 10.15 Vitoria Plzeň - Písek
22. ledna 10.15 Písek - Dukla Praha
26. ledna 18.00 Dynamo ČB B - Písek (Složiště)
29. ledna 11.00 FK Ústí nad Labem - Písek
2. února 18.00 Písek - Baník Ostrava U19
5. února Sokol Lom - Písek (UMT Soukeník, čas bude upřesněn)
12. února 10.15 Písek - FK Komárov
19. února 10.15 Písek - AC Sparta Praha B
26. února 10.15 Písek - 1. FK Příbram
5. března 10.15 Písek - Dynamo ČB B
12. března 10.15 Písek - Loko Vltavín - start jarní části Fortuna ČFL


Načítám tabulku …