Tým od Otavy nebodoval potřetí v řadě a příčinou je především nulová produktivita. Jihočeši měli i proti klokanům celou řadu šancí, ale v koncovce jim nebylo přáno. A když už se do černého trefili, jak se to povedlo v 34. minutě po Voráčkově hlavičce, branka jim nebyla uznána kvůli ofsajdu.

Rozhodla tak situace deset minut před koncem, kdy při rohovém kopu zůstal trestuhodně na zadní tyči neobsazený Lehovec, pro něhož nebyl problém skórovat. Ani závěrečný velký tlak Písku už výsledek nezměnil.

„V utkání jsme měli i dobré pasáže, doplácíme ale na nekvalitu ve finální fázi. Některé situace řešíme zbrkle, nebo je zase zbytečně přehráváme a dáváme tak soupeři možnost se na ty situace připravit. Občas máme i smůlu. Podobně jako před týdnem proti Motorletu jsme si nepohlídali ofsajdové postavení a opět nám nebyl uznán gól. Štěstí se od nás v posledních zápasech odklonilo, tak doufám, že v příštím utkání budeme těmi šťastnějšími my,“ konstatoval písecký kouč Milan Nousek.

Na mysli měl nadcházející jihočeské derby, v něm písečtí fotbalisté v pátek 19. dubna přivítají béčko českobudějovického Dynama (18 hodin).

FC Písek – Bohemians Praha B 0:1 (0:0)

Branka: 81. Lehovec. ŽK: 6:1 (Dohnal, Voráček, Koreš, Bartizal, Sajtl, Pech – Farkaš). Rozhodčí: Severýn – Švorc, Andras. Diváci: 455.

Písek: Lerch – Vokurka (90. Štěch), Kašpar, Bartizal, Novák - Koreš, Pech - Belej, Dohnal (63. Arzberger), Voráček - Kalousek.


Načítám tabulku ...