Společnost DANTEM s jejich pomocí hledá nové brigádníky. Pro každého, kdo si chce přivydělat to může znít lákavě, ale zároveň trochu podezřele.  Jak to tedy je, hledají se lenoši? „Máte pravdu, vážně nehledáme nějaké povaleče“, odpověděl na náš dotaz pan Tomáš Kýn, ředitel společnosti. „Ale ta brigáda je skutečně specifická“, vysvětluje dále. „Brigádníky totiž nenajímáme třeba na týden, nebo dva. Nabízíme jednotlivé brigády v konkrétních dnech o délce většinou 5-6 hodin. A naši brigádníci si pak u nás na webových stránkách vybírají, ve které dny se jim hodí pracovat a na konkrétní brigádu se zaregistrují. Máme zkušenost, že někdo chodí pracovat třeba jen dvakrát za měsíc, někdo třeba dvakrát týdně. Je to jen na nich a na jejich volném čase. A jestli je to pohoda? To už je na každém, zda mu taková brigáda vyhovuje, u nás se pracuje především večer nebo i dlouho do noci. Ale vždy je to v teple a pod střechou!“ vysvětluje Tomáš Kýn.

close info Zdroj: Archiv zoom_in

Společnost DANTEM totiž provádí činnost, kterou všichni známe – inventury. Právě proto se brigády odehrávají převážně v noci, obchody samozřejmě nechtějí přicházet o obrat, nikdo si dnes nedovolí zavřít v běžné provozní době. A jak je náročná samotná práce brigádníka? „Fyzicky to náročné není, naprostá většina inventur vypadá tak, že brigádník pracuje se čtečkou čárových kódů – ta je velká asi jako mobilní telefon – a prostě načítá jednotlivé kusy zboží na regále. Jediné, co po brigádnících vyžadujeme, je spolehlivost a pozornost.“ doplňuje supervizorka Michaela, která má brigádnické týmy na starosti v terénu: „A na místo inventury vozíme brigádníky vlastními auty“.

V Písku hledá DANTEM nové spolupracovníky z jednoduchého důvodu, nedávno zde totiž zřídili novou pobočku, která má na starosti zakázky v našem regionu. Společnost je totiž největší inventurní firmou v ČR , působí po celé republice a síť poboček se postupně rozrůstá.  V hotelu Biograf také proběhne 16. a 17. listopadu mimořádný nábor brigádníků. Nabídka brigád je také průběžně zveřejňována na stránkách www.chytrabrigada.cz . Nezbývá než popřát „pohodovou práci“ všem, kteří si chtějí přivydělat ale přitom se neuvázat k pevné pracovní době!