Na tyto závody se také do krajského města vypravila i mladší žákyně Sabina Kloudová, členka atletického oddílu TJ Chyšky. Spolu s ní vyjeli i její otec a trenér Michal Háša. Mladá atletka se zúčastnila závodů po mini soustředění o jarních prázdninách a jak podotkl trenér Háša: "Vyplatilo se to."

V soutěži mladších žákyň (roč. 2010-11) vypsal pořadatel disciplíny 60 m, 60 m př. a skok daleký. Sabina je v kategorii mladší ročník a od ledna tak soutěží v kategorii mladších žákyň prvním rokem. Závodů se zúčastnily nejen dívky z jihočeských atletických oddílů, ale i velmi výborné mladší žákyně z Plzeňského kraje a z kraje Vysočina.

Ke své první disciplíně nastupovala v běhu na 60 m př. a pořadatel ji zařadil do druhé dráhy druhého rozběhu. V cíli doběhla na druhém místě v osobním rekordu 12,39 sec. a v celkovém pořadí obsadila sedmé místo jako čtvrtá Jihočeška a první v roč. 2011.

Trenér Háša k této disciplíně konstatoval: "První start ulila soupeřka, druhý start selhala startérovi pistole a pak tam děvčata prostála nejméně tři minuty. Kolem druhé až čtvrté překážky Sabina dost vrávorala a tak jsem takový čas vůbec nečekal. Přesto si Sabina zaběhla nový osobní rekord o 0,61 sec. lepší proti halovému krajskému přeboru v Praze."

Druhou disciplínou, kterou Sabina absolvovala, byl hladký běh na 60 m. V této soutěži byla Sabina zařazena do čtvrté dráhy třetího rozběhu. Na cílové čáře tohoto rozběhu byla první a opět v novém osobním rekordu 9,19 sec., který si vylepšila o 0,27 sec. V celkovém pořadí skončila na pátém místě jako třetí Jihočeška a druhá v roč. 2011.

Háša jen podotkl: "Super výkon a opět nový osobák."

Třetí, a tím i poslední, disciplínou v halovém závodě byl skok daleký. V této disciplíně má Sabina pořád velké rezervy a výkon a umístění se jí moc nelíbilo. První pokus byl nezdařený, druhým pak skočila svůj nejlepší výkon v soutěži 372 cm a třetí pokus měl délku 364 cm. V konečném pořadí obsadila deváté místo jako šestá Jihočeška a jako druhá v roč. 2011.

Její výkon a umístění zhodnotil trenér takto: "Dálka byla trochu zklamáním. Po dvou zkušebních skocích se prala s rozběhem. Dnes měla na to skočit i 400cm, ale s tím jak se jí na dálce dařilo je i 372 cm dobrý výkon."