Je potěšitelné, že mezi atlety, kteří dostali hlasy od zástupců jednotlivých jihočeských atletických oddílů, a umístili se ve své věkové kategorii mezi nejlepšími třemi atlety, je i milevská atletka Pavla Molíková (vloni a předloni zvítězila exmilevská Adéla Záhorová, nyní TJ VS Tábor).Tato nadějná jihočeská atletka v kategorii žen obsadila první místo, když obdržela celkem 28 bodů a na trůnu atletické jihočeské královny tak střídá milevskou Adélu Záhorovou.

V loňské anketě milevská Pavla Molíková byla ještě v kategorii juniorek, získala jeden bod a ve své kategorii tehdy obsadila 5. místo. V prvním roce mezi ženami tak udělala velký skok v pořadí nejlepších jihočeských atletek a po zásluze stanula na pomyslném trůnu jihočeské královny.

Úspěch milevské atletiky pak potvrdila i bývala milevská atletka Julie Kotalíková, nyní TJ VS Tábor, která v anketě mezi ženami obsadila 4.-5. místo se ziskem 12 bodů. A to ještě není všechno. Milevský trenér, a stále aktivní veteránský atlet, Pavel Fleischmann v kategorii mužů obsadil se čtyřmi body krásné šesté místo a v kategorii bez rozdílu kategorií skončil s jedním bodem na 11.-13. místě.