Nejmladší kategorie 4 – 7 let vymyslela a secvičila s dětmi Monika Janovská a Natálie Hřebejková. Pojmenovala ji Legoland. Bohužel, těsně před závody onemocnělo pět závodnic a tak úplně nevyzněla prostorová choreografie. I přesto si Anja Čistecký, Denisa Lapešová, Ella Staňková, Linda Hrdinová, Natálie Voráčová, Lilian Pletková, Johana Plavcová, Marie Čížková a Anežka Svojšová vybojovaly skvělé druhé místo.

Stejnou příčku obsadila v kategorii 8 – 10 let choreografie Karolíny Šarešové s názvem Karlík a továrna na čokoládu. Zacvičila Aneta Mašková, Michaela Tejnorová, Elen Kázecká, Nella Kabourková, Anežka Kozelková, Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Vanesa Bryndová, Viktorie Nosková, Nikola Bryndová a Kateřina Coufalová.

Poslední choreografií děvčat z klubu byla pro kategorii 11 – 14 let. S názvem Trabantem až na konec světa, kterou připravila Kateřina Polanská a s děvčaty secvičuje Sára Nosková. Bez zraněné Barbory Dragounové ji zacvičily Julie Čížková, Kateřina Podrová, Kristýna Volfová, Anna Gornická, Sofie Červinská, Barbora Školaudyová, Sára Beranová a Andrea Strnadová. Děvčata získala bronz a zapsala si pět bodů ze sedmi možných do ligového hodnocení. Záleží na počtu závodních týmů a podle toho se boduje.

Na snímku jsou nahoře zleva: Julie Čížková, Kateřina Podrová, Kristýna Volfová, Anna Gornická, Sofie Červinská, Barbora Školaudyová, Sára Beranová a Andrea Strnadová. Uprostřed zleva: Anja Čistecký, Denisa Lapešová, Ella Staňková, Linda Hrdinová, Natálie Voráčová, Lilian Pletková, Johana Plavcová, Marie Čížková a Anežka Svojšová. Dole zleva choreografky : Monika Janovská a Natálie Hřebejková.

Ivana Pasauerová