O co se jedná? Po celém Milevsku jsou rozmístěny na veřejně přístupných místech kartičky s písmenky. Pokud je všechny obejdete a doplníte je do tabulky, vyjde vám tajenka, kterou nám můžete poslat do 15. února na e-mail soutez@milevskem.cz. Vyluštěnou tajenku také můžete odevzdat vhozením do poštovní schránky infocentra či domu kultury (schránka je u vchodu do loutkového sálu).

Kde najdete písmenka do tajenky?
1. Infocentrum, 2. Vitrína DK za infocentrem, 3. Knihovna, 4. Galerie M, 5. MěÚ nám. E. Beneše, 6. Kino, 7. DPS 5. května, 8. MŠ Sluníčko, 9. 1. ZŠ, 10. Gymnázium, 11. Klášter, 12. Milevské muzeum, 13. MŠ Pastelka, 14. 2. ZŠ, 15. MŠ Klubíčko, 16. MěÚ Sažinova, 17. MŠ Kytička, 18. SOŠ a SOU, 19. ZUŠ, 20. Zimní stadion, 21. Velká umělá tráva, 22. Tribuna fotbalového stadionu, 23. Vzor - vitrína SK ZVVZ, 24. Dům kultury

Pokud nepoužijete originální soutěžní kupon, nezapomeňte k vaší odpovědi připsat jméno, příjmení a telefonní spojení pro domluvení případného předání výhry. Ze správných odpovědí vylosujeme 10 z vás, kteří se mohou těšit na odměnu. Máme pro vás připraveny například vstupenky do kina, rodinnou vstupenku do muzea maškar, deštníky či balíčky se sladkostmi. Na malou pozornost se ale může těšit každý, kdo tajenku odevzdá!

Soutěžní kupon je volně k vyzvednutí ve stojanu ve vestibulu před infocentrem na nám. E. Beneše. Napsat si o něj můžete i na e-mail soutez@milevskem.cz. Doufáme, že pobyt na čerstvém vzduchu při luštění tajenky zpříjemní dětem (a třeba i dospělým) jarní prázdniny. S hledáním písmenek by neměl být problém, vždy jsou umístěny venku, např. na vstupních dveřích, ve výloze, na nástěnce či na plotě.
Pokud by se díky nenechavcům kartička někde ztratila, dejte nám, prosím, vědět na telefon 383 809 200. Předem děkujeme a těšíme se na vaše správné rozluštění tajenky.

Martina Kortanová, Dům klutury Milevsko