Joga při odboru Asociace sport pro všechny v TJ Slavoj Protivín má dlouholetou tradici. Z počátku byly problémy, jelikož se sportovně neuznávala. Přes všechna úskalí se však v Protivíně udržela celých 35 let. Velkou zásluhu na tom má cvičitel Zdeněk Linhart, který za svou dlouholetou obětavou činnost pro rozvoj sportu pro všechny, propagaci a cvičitelskou činnost nyní obdržel Medaili dr. Miroslava Tyrše. 

 K jeho nadcházejícímu životnímu jubileu, 75. letému výročí narození, mu ho udělila ČASPV (česká Asociace Sportu pro všechny ). Své ocenění převzal z rukou Josefa Fuky, předsedy Regionálního centra Písecko a Jiřiny Bártové, bývalé hospodářky RC Písecko z odboru ASPV při TJ Spartak Písek. K jeho významnému ocenění mu blahopřála i Jitka Urbanová z odboru ASPV při TJ Slavoj Protivín, jinak současná hospodářka RC Písecko.

Oceněný se zajímal a propagoval jógu celý svůj život. Neustále svým cvičencům připravoval do cvičebních hodin nové cviky, ke kterým jim dával zdůvodnění na jakou část těla je zrovna tento cvik dobrý. Počet členů při jeho cvičeních se neustále mění. Chodí cvičenci od nejstarších až po nejmladší. Všichni členové jsou rádi, že cvičí se Zdeňkem a věří, že Zdeněk bude svou cvičitelskou činnost provozovat i v dalších letech. 

Na 1. snímku je vlevo Zdeněk Linhart, který přebírá vyznamenání z rukou předsedy Regionálního centra "Písecko" Josefa Fuky. Na 2. snímku mu gratuluje Jitka Urbanová z odboru ASPV Protivín. Na 3. snímku gratuluje Zdeňkovi Jiřina Bártová z odboru ASPV při TJ Spartak Písek.

Josef Fuka, Milevsko