XX. ples města Písek 
KDY: Sobota 1. února od 20 hodin 
KDE: Kulturní dům Písek
ZA KOLIK: 350 Kč

XX. ples města Písku se koná v sobotu 1. února od 20 hodin. Taneční parket rozzáří vítězný pár taneční soutěže StarDance 2018 Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, k tanci i poslechu zahraje Metroklub Big Band a jako host vystoupí kapela Beatles Revival. Celým večerem bude provázet Vladimír Hron. V ceně slosovatelné vstupenky za 350 korun je welcomedrink a banketové občerstvení.

Desátý reprezentační ples  
KDY: Sobota 1. února od 20 hodin 
KDE: Obec Skály
ZA KOLIK: 150 Kč

Jubilejní desátý reprezentační ples obce Skály se uskuteční v sobotu 1. února od 20 hodin. O hudbu se postará Kik Band a těšit se můžete i na hodnotnou tombolu či předtančení. Vstupné bude 150 korun.

Tradiční rybářský ples
KDY: Sobota 1. února od 20 hodin
KDE: Kulturní dům Mirovice
ZA KOLIK: 150 Kč

Místní organizace Českého svazu rybářů v Mirovicích pořádá v sobotu 1. února od 20 hodin v místním kulturním domě tradiční rybářský ples. K tanci a poslechu bude hrát kapela Hračky. Program zpestří předtančení a připravena je i bohatá tombola. Vstupné je 150 korun.

Tradiční hasičský bál 
KDY: Sobota 1. února od 20 hodin
KDE: Kulturní sál Hrejkovice
ZA KOLIK: 100 Kč

V sobotu 1. února se koná v hrejkovickém kulturním sále od 20 hodin tradiční hasičský bál. Hrát na něm bude kapela Vous Band. Připravena je i bohatá tombola. Vstupné je 100 korun.

Tradčiní hasičský ples
KDY: Sobota 1. února od 20 hodn 
KDE: Kultuní dům Srlín
ZA KOLIK: 150 Kč

Sbor dobrovolných hasičů v Srlíně pořádá v sobotu 1. února od 20 hodin svůj tradiční hasičský ples. Zatancovat a pobavit se na něm můžete v kulturním domě v Srlíně při muzice H plus Band. Připravena je i bohatá tombola.

Obecní ples 
KDY: Sobota 1. února od 20 hodin
KDE: Kulturní centrum Sepekov
ZA KOLIK: 150 Kč

Městys Sepekov pořádá v sobotu 1. února od 20 hodin v místním kulturním centru obecní ples. Hrát na něm bude oblíbená kapela Happy Band. Program zpestří vystoupení taneční skupiny NRG crew Milevsko. Připravená je i bohatá tombola. Vstupné s místenkou je 150 korun.

Trable s princeznou 
KDY: Neděle 2. února od 14 a 15.30 hodin
KDE: Milevsko
ZA KOLIK: 30 Kč

Milevští loutkáři připravili pro nejmenší diváky novou pohádku Trable s princeznou. Děti se mohou těšit na neposlušnou princeznu, která se nechce nic učit a pan král si s ní neví rady. V pohádkovém příběhu, který napsala Marie Polívková a hudbu složil Jan Cihlář, se objeví i Kašpárek a zamilovaný koktavý Matěj. Pro velký zájem se konají v neděli 2. února hned dvě představení, a to od 14 a 15.30 hodin. Vstupenky za 30 Kč si můžete zarezervovat v kanceláři DK nebo na telefonu 383 809 200.