Zvěrkovičtí vybojovali celkové třetí pohárové místo

Týn nad Vltavou - Sportovní  hala v Týně nad Vltavou byla dějištěm posledního turnaje  seriálu O Pohár ČNS dorostu. Článek najdete ve středečním tištěném vydání Deníku.

18.11.2014

Třetí místo v Poháru ČNS je pro Zvěrkovice vyznamenánímFoto: Foto: Deník

Sportovní  hala v Týně nad Vltavou byla dějištěm posledního turnaje  seriálu O Pohár ČNS dorostu.
„Zúčastnilo se šestnáct dvojic." Ve výsledcích se neztratili ani Jihočeši. Zvěrkovický pár D. Hrdlička – Burian obsadil 4. místo a dvojice Dynama ČB Žikeš, Višvader dělené 5. místo. V celkovém pořadí Poháru ČNS dorostu  2014 vybojovaly Zvěrkovice 3. místo.
Pořadí dvojic: 1. Semily, 2. Horažďovice,  3. Prostějov, 4. Zvěrkovice.
Celkové pořadí Poháru ČNS dorostu: 1. Prostějov, 2. Semily, 3. Zvěrkovice.

Autor: Kamil Jáša

18.11.2014 VSTUP DO DISKUSE

V úterý 27. června začala v písecké Sladovně vernisáž výstavy Biologie víry restaurátorky a malířky Ivy Petrové.

Tipy, kam vyrazit ve čtvrtek a v pátek na Písecku za kulturou

Policie, ilustrační foto.

Půjčovali si statisícové částky, ale splácet se jim nechce

Velký návrat. Dres ČEZ Motoru bude oblékat zkušený obránce Zdeněk Kutlák

České Budějovice – Další z věhlasných odchovanců českobudějovického hokeje se vrací zpět domů. Nadcházející sezonu odehraje v barvách ČEZ Motoru zkušený obránce Zdeněk Kutlák (37 let).

Řidič má problém, usedl za volant i přes zákaz

Čimelice - Policejní hlídka odhalila, že muž do konce srpna nesměl řídit motorová vozidla.

Aktér videa s Babišem: Vůbec mě nenapadlo, že z toho bude takový poprask

Prachatice – Měla to být tak trochu předvolební agitace a hlavně autogramiáda knihy lídra hnutí Ano Andreje Babiše na prachatických Slavnostech Zlaté stezky. Jenže v Prachaticích bývalý ministr financí narazil.

Na ZŠ Edvarda Beneše se soutěžilo o nejkrásnější pohádku

Písek - V aule Základní školy Edvarda Beneše v Písku se konala malá slavnost. Uspořádali tam 1. ročník literární soutěže. Nazvali ji O nejkrásnější pohádku.