Černohorská Budva přijela s olympijským vítězem v sestavě, Srbem Petkovičem. V průběhu prvního setu si Jihostroj po vyrovnaném začátku vypracoval až pětibodový náskok, který ale v závěru setu ztratil. Prohrával o jeden bod 22:23, ale koncovku nakonec ubojoval a vyhrál 27:25. Jihostroji vyšel lépe úvod druhého setu. Postupně si vypracoval náskok, který udržel až do konce a poměrně hladce ho vyhrál 25:18. Třetí set začala lépe Budva, ale Jihostroj evidentně nechtěl připustit další prodlužování zápasu. Bojoval, dotáhl skóre a závěr setu a nakonec i celého utkání zvládli Jihočeši bravurně a vyhráli 25:22. Celý zápas pak vyhráli hladce 3:0.

Jihostroj: Zapletal, Novotný, Rojas, Pláteník, Sukuba, Mach – libero Juračka (Habr). Trenéři Svoboda a Pochop. Diváků 1900. Rozhodčí Kondakov  (Ukrajina) – Nastase (Rumunsko).