Písecký Lukáš Smola vyhrál třetí závod JAL 2017

Písek - Na dvacetikilometrové trati byl nejrychlejší zástupce stáje Galaxy CykloŠvec Stevens

18.5.2017

Cyklista písecké stáje Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens Lukáš Smola.Foto: Deník / Petr Brůha

Třetí závod cyklistické Jihočeské amatérské ligy JAL 2017 vyhrál písecký cyklista.

21. ročník cyklistických silničních závodů časovka jednotlivců Velká cena Cyklo Macner, který se jel současně jako 3. závod pohárové soutěže Š.U.A.C. 2017, vyhrál Lukáš Smola z písecké stáje Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens.

Na trati dlouhé 20 km zajel čas 28:43 min. Z dalších cyklistů písecké stáje dojeli David Horký na třetím místě časem 28:50 min. (vyhrál kategorii C) a Tomáš Kudlák dojel osmý v kategorii A. JAL pokračuje 28. 5. silničním závodem Blšecké okruhy.

Autor: Petr Brůha

18.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

3

Už jsi přihlášený na Husmuže 2017?

Zipáci vystoupili v Seniorském domě Písek.
8

Zipáci byli tentokrát retro

Ve škole ukradl vystavené motorové pily

Písek - Zloděj škodil v mechanizačním pavilonu Střední lesnické školy.

Příjezd do Tábora od Českých Budějovic komplikuje nehoda

Tábor - Na kruhovém objezdu u policie na Sídlišti nad Lužnicí se v pátek dopoledne střela dodávka s osobním autem.