VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam půjdeme v příštích dnech na Písecku za sportem

Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí, která se o víkendu uskuteční v našem okrese.

10.6.2011
SDÍLEJ:

Čížovský Hora (s míčem) uniká Hrdinovi v zápase krajského fotbalového přeboru Týn nad Vltavou - Čížová. Tuto sobotu se hráči čížovského Sokola naposledy v této sezoně představí svým fanouškům na domácím hřišti, když od 17 hodin hostí tým Lažiště.Foto: Jan Škrle

FOTBAL

SOBOTA. Fincentrum KP: Čížová – Lažiště (17.00). I. A třída: Protivín – Sedlice (17.00). I. B třída: Mirovice – Vimperk, Kestřany – Zdíkov, Albrechtice nad Vltavou – Řepeč (17.00). I. A žáci: Protivín – Netolice (10.00).

OP muži: Smetanova Lhota – Milevsko C (14.30), Mirotice – Chyšky (15.00), Kovářov – Skály (hř. Hrazánky, 16.00), Podolí II – Protivín B (hř. Šamonice), Hradiště B – Sepekov (17.00). III. třída: Oslov – Kovářov B, Záhoří B – Čížová B, Králova Lhota – Milenovice (17.00).

IV. třída: Smetanova Lhota B – Kestřany B (17.00). OP starší žáci: Mirovice – Záhoří (14.30). OP mladší žáci: Mirotice – Oslov (13.00). OP mladší přípravka: Hradiště – Mirotice (10.00).

NEDĚLE. Fincentrum KP: Milevsko – Veselí nad Lužnicí (17.00). I. B třída: Záhoří – Větrovy (17.00). KP dorostu: Písek B – Slavia České Budějovice (14.00). I. A dorostu: Bernartice – České Velenice (10.00). KP žáci: Milevsko – Český Krumlov (13.30). I. A žáci: Hradiště – Vimperk (10.00).

OP muži: Hrazánky – Kostelec nad Vltavou (14.00), Borovany – Semice (17.00). III. třída: Božetice B – Albrechtice nad Vltavou B (16.00), Čimelice B – Krč, Bernartice B – Boston Kluky (17.00).

IV. třída: Vráž – Mirovice B (hř. Šamonice, 10.15), Mirotice B – Putim, Sepekov B – Hradiště C (15.00), Slabčice – Vojníkov (17.00). OP starší žáci: Mirotice – Bernartice (13.00), Čížová – Kovářov (hř. Božetice, 13.30).

OP starší přípravka: Protivín – Sepekov (10.00). OP mladší přípravka: Čimelice – Oslov (9.30), Protivín – Čížová (11.30).

ZUMBA

SOBOTA. Zumbaparty v Milevsku (sportovní hala, 17.00).

VEŘEJNÉ IN–LINE BRUSLENÍ V MILEVSKU

PÁTEK: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

SOBOTA: 9.30 – 11.00, 14.15 – 15.45 a 18.00 – 19.00 hodin.

NEDĚLE: 9.15 – 10.45, 14.15 – 15.45 a 18.00 – 19.00 hodin.

PONDĚLÍ: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

Autor: František Bořánek

10.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Nehod v Jihočeském kraji neustále přibývá

Dětský karneval v Ražicích.

Šibřinky a karneval oživí kulturní dům

V Jindřichově Hradci žijí sourozenci Petra Jaška

Jindřichův Hradec – Čech Petr Jašek, který byl koncem ledna v Súdánu odsouzen k 20 letům vězení, se vrátil do vlasti. 

Výstava Dopisy z Paříže začne ve středu

Milevsko – Po dvanácti letech představí v milevské Galerii M na další výstavě svou tvorbu výtvarník a hudebník Josef Kašpar.

V Ostrovci si o masopustu zasoutěží

Ostrovec – Ostrovecký masopust vypukne v sobotu 4. března.

Rozmluva se stromy Pavla Petrácha

Protivín – Ve vestibulu domu kultury bude v březnu a dubnu otevřena výstava fotografií Pavla Petrácha.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies