VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam půjdeme o tomto víkendu za sportem

Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí, které se uskuteční v okrese ve dnech 15. a 16. května.

14.5.2010
SDÍLEJ:

Tuto sobotu a neděli budou v písecké obloukové hale sehrány semifinálové zápasy play off okresního přeboru ve futsalu-FIFA. Mužstvo FC Hasiči (na snímku) se střetne s týmem FC Handball. Foto: Deník/František Bořánek

FOTBAL

SOBOTA. Divize žáci: Písek – Beroun (10.00). KP muži: Čížová – Prachatice (10.00). I. A: Protivín – Sedlice, Branice – Chlum (17.00). I. B: Smetanova Lhota – Vlastiboř (14.30). KP dorostu: Milevsko – Roudné (10.00). OP muži: Skály – Semice (15.00), Podolí II – Borovany, Hradiště B – Protivín B (17.00).

III. třída: Záhoří B – Kovářov B, Bernartice B – Krč, Oslov – Králova Lhota (17.00). IV. třída: Boston Kluky – Mirovice B (10.00), Sm. Lhota B – Kestřany B (17.00). OP st. žáci: Záhoří – Sepekov (14.30). OP st. přípravka: Čimelice – Protivín (10.00), Písek B – Sepekov (13.45), Hradiště – Mirovice (14.00). OP ml. přípravka: Čížová – Protivín (hř. Hradiště, 10.00). OP minipřípravka: Písek B – Čimelice (13.45).

NEDĚLE. I. B: Kestřany – Vlachovo Březí, Bernartice – Malšice, Záhoří – Božetice (17.00). I. A dorostu: Bernartice – Kunžak (10.00). I. A žáci: Protivín – Volyně (10.00). Turnaj E.ON Cupu v Písku (8.00). OP muži: Mirotice – Mirovice (14.00), Milenovice – Chyšky (15.00), Kovářov – Sepekov (16.00), Milevsko C – Kostelec nad Vltavou (17.00).

III. třída: Albrechtice n/Vltavou B – Čížová B (11.00), Božetice B – Hrazánky (16.00), Čimelice B – Vojníkov (17.00). IV. třída: Amatér Milevsko – Hradiště C (10.00), Sepekov B – Podolí II B (15.00), Mirotice B – Vráž, Slabčice – Putim (17.00). OP st. žáci: Bernartice – Kovářov (14.30). OP mladší žáci: Kovářov – Božetice B (10.00). OP mladší přípravka: Milevsko B – Podolí II (15.30). OP minipřípravka: Čížová – Mirotice (15.00). OP dorostu Strakonicka: Mirotice – Kestřany (11.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. První semifinálové zápasy play off okresního přeboru v Písku: FC Tchibuk – Marná Snaha B (10.00), FC Hasiči – FC Handball (oblouková hala, 10.45).

NEDĚLE. Druhé semifinálové zápasy play off okresního přeboru v Písku: FC Handball – FC Hasiči (10.00), Marná Snaha B – FC Tchibuk (oblouková hala, 10.45).

MODERNÍ GYMNASTIKA

NEDĚLE. Mini Cup v Milevsku (sportovní hala, 8.00).

IN–LINE BRUSLENÍ

PÁTEK. Zimní stadion v Milevsku: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00, 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00, 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

Autor: František Bořánek

14.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Slavnostní otevření nového Muzea milevských maškar.

Sobota bude na Písecku ve znamení masopustů

Ilustrační foto

Ministerstvo osvobodí řidiče u Veselí od poplatku

Přepadení v baru dvojice nafingovala

Písek - Písečtí kriminalisté zahájili v uplynulých dnech trestní stíhání muže a ženy ve věku třiadvaceti let.

Lyžařský svah budou rekonstruovat současně s výstavbou nové úpravny vody

Písek – Na jaře se začne stavět nová úpravna vody, což zásadně zasáhne i do lyžařského areálu.

Kam vyrazit za kulturou a zábavou na Písecku?

Písecko - Blíží se víkend, naplánujte si volno a vyrazte ven na některou z nabízených akcí.

AKTUALIZUJEME

Na silnicích jsou popadané stromy

Jižní Čechy - Páteční ráno na jihočeských silnicích komplikují popadané stromy. Hasiči do rána odstranili již přes sedmdesát stromů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies