VYBERTE SI REGION

Atletickou sezonu zakončili hodinovkou

Písek - V sobotu 24. října se na místním atletickém stadionu uskutečnil 2. ročník běžeckého závodu Písecká hodinovka aneb rozloučení se sezonou.

25.10.2009

Muži běží v Písku závod na šedesát minut. Zprava jsou na trati: Jiří Schneinherr (č.31), Jiří Jansa (28), Bohuslav Rodina (9), Václav Eninger (43) a Stanislav Jančář (26). Foto: Deník/František Bořánek

Závod uspořádaly písecké atletické oddíly TJ Sokol a Atletika, o. s.Ředitelem závodu byl Pavel Průša, hlavním rozhodčím Jaroslav Putschögl. Závod byl vypsán pro tyto kategorie:žactvo, dorost a junioři - běh na 12 minut, dorost, junioři a dospělí - běh na 60 minut.

Je potěšitelné, že v kategorii muži 40 - 49 let zvítězil Jiří Jansa (Atletika Písek) výsledkem 16 503 m, druhý byl Pavel Šustr (Tábor) 14 181 m a třetí Rostislav Kudrlička (Kluky) 14 021 metrů.

Kategorii muži 50 - 59 let vyhrál Bohuslav Rodina (Atletika Písek) výsledkem 15 760 metrů.

V kategorii muži 20 - 39 let zvítězil Mulugeta Serbessa (Ortopedie Týn nad Vltavou) výsledkem 18 137 metrů.

Autor: František Bořánek