Galaxy série pokračovala pátým dílem v Mikulově

Písek – V Mikulově pokračovala pátým dílem Galaxy série 2012 závodů horských kol.

7.8.2012

Na snímku jsou jezdci krátce před startem pátého dílu Galaxy série 2012 v Mikulově. Foto: Karel Švec

Na rychlé, dvaašedesát kilometrů dlouhé trati zvítězil její autor Milan Bachman (CBase Brno) těsně před Milanem Fajtem (Eurofoam Team Brno).

Kategorii žen kralovala Michaela Procházková (Cyklotrenink). Jana Matlášková z Galaxy CykloŠvec dojela celkově třetí a vyhrála v kategorii žen nad 35 let.

Výsledky jezdců Galaxy:

Děti do šesti let: 3. místo Tereza Kotačková (Galaxy bike Tálín).

Trasa A –  62 km:

Ženy Z1 (19 –  34 let): 7. místo Veronika Kutňáková (Galaxy CykloŠvec).

Ženy H1 (nad 35 let): 1. místo Jana Matlášková (Galaxy CykloŠvec).

Muži A1 (19 –  29 let): 4. místo František Haitl, 15. Zbyněk Holubovský, 20. Miroslav Grammer (všichni Galaxy CykloŠvec).

Muži C1 (40 – 49 let): 12. místo Michal Karella, 30. Petr Kopic   (oba Galaxy CykloŠvec).

Trasa B – 36 km:

Mládež Z3 (juniorky 15 – 18 let): 14. místo Michaela Ullmanová  (Galaxy bike Tálín).

Ženy Z2 (19 – 34let): 3. místo Lucie Kozáková (Galaxy CykloŠvec).

Ženy H2 (nad 35 let): 17. místo Eva Zemanová (Galaxy CykloŠvec).

Mládež M3 (junioři 15 – 18 let): 39. místo Ondřej Polanský (Galaxy bike Tálín).

Muži B2 (30 – 39 let): 6. místo Michal Kotačka (Galaxy bike Tálín).

Muži C2 (40 – 49 let): 24. místo Petr Šulc (Galaxy bike Tálín).

Muži D2 (50 – 59 let): 27. místo Vladimír Štos (Galaxy bike Tálín).

Muži E2 (nad 60 let): 5. místo Evžen Kamenár (Galaxy CykloŠvec).

Tandemy: 2. místo Jaroslav Hronek + Jan Belák (Galaxy bike Tálín).

KAREL ŠVEC

Autor: Redakce

7.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Projednání kulturní strategie města Písku.

Projednávání kulturní strategie bude pokračovat

Oslavy 850 let obce Oslov.
40

Oslov oslavil své 850. výročí ve velkém

Hudba jí pomáhá vyrovnat se s ranami osudu

Písek – Zpěvačku, klavíristku a sbormistryni Radku Kysilkovou zdaleka neprovázela jen přízeň osudu. Léta ji přidala vrásky v obličeji, ale nedokázala smazat optimistickou jiskru v jejich očích a úsměv ve tváři.

Studenti zdravotnické školy v Písku vybojovali stříbrnou medaili

Písek - Tým Střední zdravotnické školy v Písku získal 2. místo v republikové vědomostní soutěži pro mládež Co víš o energetice aneb Hra o liščí ocas, která se ve středu 21. června konala v KD Metropol v Českých Budějovicích.

Písek mění od neděle jízdní řády MHD

Písek – Od neděle 25. června se v Písku změní jízdní řády městské hromadné dopravy. Úpravy reagují na vyhodnocení obsazenosti a požadavků cestujících, osadních výborů a firem.

Krumlovský vícemistr světa míchal svůj stříbrný drink na Staroměstském

Český Krumlov - Českokrumlovský barman Jan Lukas z baru Apotheka získal úžasné 2. místo na mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink 2017.