Na tomto přeboru také startovaly exmilevské atletky. V běhu juniorek na 60 m exmilevská Adéla Záhorová vyhrála první rozběh a časem 7,88 sec. postoupila do finále. Současná atletka VS Tábor pak ve finálovém běhu skončila na třetím místě v čase 7,83 sec. Nadějná česká atletka pak také skákala dálku, kterou vyhrála výkonem 572 cm.

Druhou exmilevskou atletkou ve Stromovce byla dorostenka Eliška Reindlová, nyní VS Tábor, která ve čtvrtém rozběhu na 60 m př. dorostenek obsadila čtvrté místo časem 9,92 sec. Eliška si také skočila tyčku v závodě ženy B a zde výkonem 240 cm obsadila čtvrté místo.
V přeboru rovněž startovala exmilevská Karolina Černá, nyní A.C. Sparta Praha, která v trojskoku žen B obsadila třetí místo výkonem 11,69 sec.

Autor: Josef Fuka