VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem a pohybem

Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí na víkend 4. - 6. dubna.

3.4.2008
SDÍLEJ:

Basketbalisty Sokola Písek čeká těžké utkání nadstavby 2. ligy doma s celkem Rokycan.Foto: Deník/František Bořánek

KAM O TOMTO VÍKENDU ZA SPORTEM A POHYBEM

BASKETBAL

SOBOTA. 2. liga muži – nadstavbová část: Sokol Písek – SBK Rokycany (sportovní hala, 18.30).

HÁZENÁ

SOBOTA. Utkání krajského přeboru mladších žaček v Milevsku (sportovní hala, 8.00). Čtvrté kolo žákovské ligy starších žaček v Písku (oblouková hala, 8.00).

NEDĚLE. Liga ml. dorostenky: Písek – Cheb (13.00). 1. liga st. dorostenky: Písek – Liberec (oblouková hala, 13.00).

VOLEJBAL


NEDĚLE. Turnaj krajského přeboru juniorek v Písku (sportovní hala, zač. 8.30).

JUDO

SOBOTA. 3. ročník turnaje žactva v Čimelicích. Pořádají oddíl juda AC Čimelice a Sportovní klub policie Písek (sportovní hala, 9.00).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Přebor Sokolské župy Jihočeské v Písku (sportovní hala, 8.00).

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: Lvíčata – Šamani (18.00), CSKA Hrejkovice – Pivnice Sporthotel (19.00), Noři – HC VIX (20.00), Milhaus Devils – FC Šibeňák (hř. s umělým povrchem, 21.00).

SOBOTA. Milevská liga: Vzduchotaktici – STS Chvojkovice (10.00), Draci – Jickovice 2004 (11.00), Extrémní znalci – FC GOGO (hř. s umělým povrchem, 12.00).

ŠACHY

NEDĚLE. 2. liga: Sokol Písek A – Sokol Plzeň–Letná (Sladovna, 10.00).

FOTBAL

SOBOTA. Divize: Písek – Doubravka (10.15). Krajský přebor: Čížová – Bavorovice (16.30, event. UT Písek). I. A: Protivín – Rudolfov (16.30), Branice – J. Hradec (hř. UT Milevsko, 16.30). I. B: Písek B – Bělčice (13.30), Kestřany – Přešťovice B, Albrechtice n/Vltavou – Protivín B (16.30).

KP dorostenci: FC ZVVZ – Týn n/Vltavou, Hradiště – Písek (10.00). I. A žáci: Protivín – Blatná (10.00). Okresní přebor muži: Skály – Smetanova Lhota, Sepekov – Kostelec (16.30). III. třída muži: Oslov – Semice, Putim – Čimelice B, Záhoří B – Kestřany B (16.30).

Okresní přebor starší žáci: Záhoří – Semice, Sepekov – Mirovice, Kovářov – Písek C (14.00).

NEDĚLE. I. B: Záhoří – Božetice, Hradiště – Chotoviny (16.30). I. A dorostenci: Albrechtice n/Vltavou – Kunžak (13.30). KP žáci: Písek B – Strakonice (10.00).

Okresní přebor muži: Chyšky – Borovany, Milenovice – Podolí II (15.00), Bernartice – Albrechtice n/Vltavou B, FC ZVVZ C – Kovářov (16.30). III. třída muži: Hrazánky – Vojníkov (14.00), Božetice B – Kovářov B, Čížová B – Králova Lhota (16.00).

Okresní přebor starší žáci: Božetice – Králova Lhota (14.00).

Autor: František Bořánek

3.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Nehod v Jihočeském kraji neustále přibývá

Dětský karneval v Ražicích.

Šibřinky a karneval oživí kulturní dům

V Jindřichově Hradci žijí sourozenci Petra Jaška

Jindřichův Hradec – Čech Petr Jašek, který byl koncem ledna v Súdánu odsouzen k 20 letům vězení, se vrátil do vlasti. 

Výstava Dopisy z Paříže začne ve středu

Milevsko – Po dvanácti letech představí v milevské Galerii M na další výstavě svou tvorbu výtvarník a hudebník Josef Kašpar.

V Ostrovci si o masopustu zasoutěží

Ostrovec – Ostrovecký masopust vypukne v sobotu 4. března.

Rozmluva se stromy Pavla Petrácha

Protivín – Ve vestibulu domu kultury bude v březnu a dubnu otevřena výstava fotografií Pavla Petrácha.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies