Junioři IHC přivezli z Kolína sedmičku

PÍSEK/KOLÍN - V dalším kole hokejové ligy juniorů prohrál písecký tým na ledě v Kolíně vysokým rozdílem.

15.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Novotný

Kolín – IHC Písek 7:1 (1:1, 5:0, 1:0).

Branka hostí: 15. Sýbek (Kouba).

Trenér IHC Miroslav Šperl: „Hráli jsme proti mužstvu, které ještě v soutěži neprohrálo. V první třetině jsme předvedli zodpovědný výkon, přesto měl soupeř více šancí. V prostřední části utkání byli domácí po všech stránkách lepší a za jedenáct minut nám dali pět gólů. Platila na nás dobrá kombinační hra, rychlé bruslení a také důraz v osobních soubojích. Ve třetí třetině, po určitých změnách v sestavě, se naše hra zlepšila, ale dohrávalo se už jen z povinnosti.“

Vyl. 8:7, rozhodčí Úlehla – Petr, Lučan. Sestava Písku: Lukeš (41. Myslivec) – Cirulis, Kupčus, Miňha, Dobeš, Koloušek, Tajbl, Kavlík, Bican, Pešta, Vácha, Sýbek, Jiřík, Kouba, Kroupa, Silbernágl, Jícha, Kurz, Mečíř, Hach.

Liga dorostu: IHC Písek – HC Nymburk 6:5 (2:3, 3:1, 1:1).

Zasloužená výhra domácího týmu, který v 15. min. úvodní třetiny prohrával 1:3. Na začátku třetí části byl stav nerozhodný 5:5, ale v 52. min. zajistil vítězství domácímu celku Babka.

Branky: 11. Babka, 20. Bernad, 23. Křišťan, 23. Kučera (Tobolič, Homola), 34. Bernad, 52. Babka (Dvořák) – 3. Rylich (Kozák), 14. Špalda (Moucha), 15. Kloz (Hloušek), 36. Kloz, 43. Holas. Vyl. 3:5, využ. 0:1, osl. 1:0, rozhodčí Pátek – Šperl, Jílek.

Sestava Písku: Kantor – Kučera, Bernad, Homola, Tobolič, Růžička, Dvořák, Mašek, Andrlík, Kolařík, Křišťan, Babka, Kastner, Michálek, Erhart, Volf. Trenér Milan Mazanec.

Kolín – IHC Písek 1:1 (0:1, 0:0, 1:0).

Vedoucí celek tabulky ztrazil první bod v soutěži. Branky: 49. Šafránek (Flídr, Musil) – 12. Křišťan (Zvoník, Dvořák). Vyl. 8:5 (+ host. Turek 10 OT).

Sestava Písku: Kantor – Kučera, Bernad, Homola, Tobolič, Růžička, Dvořák, Mašek, Andrlík, Kolařík, Křišťan, Turek, Babka, Kastner, Michálek, Erhart, Volf, Zvoník. Trenér Milan Mazanec.

Liga mladší žáci 6. třídy: HC Tábor – IHC Písek 6:4 (1:0, 4:2, 1:2).

ranky hostí: Průša (Varyš), Rod (Banci), Šuhaj (Varyš), Varyš (Rod). Sestava Písku: Pechek – Suchan, J. Skala, Banci, Oblouk, Volf, Šuhaj, Duchoň, Pixa, Vráblík, Varyš, Průša, R. Skala. Trenér Václav Šrámek.

Liga mladší žáci 7. třídy: HC Tábor – IHC Písek 4:5 (3:0, 0:2, 1:3).

Zasloužená výhra bojovných hostí.

Branky IHC: Vlk 3, Ruda 2. Asistence: Ruda 2, J. Vlk, Indrák.

Sestava Písku: Mazuch – Suda, Vl. Hanus, Hřebíček, Kaněra, Červinský, Indrák, Ruda, Vlk, Bendík, Horažďovský, Stupka, Volf. Trenér Václav Šrámek.

15.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Povodně 2002 - Třeboňsko.
14

Povodně 2002: Velká voda lidi sblížila. Byli na sebe hodnější

Kam za kulturou a zábavou na Písecku?

Jiří Kněžíček: Svěrák mi říkal „pane lékárníku“

Slavonice – Ve filmu Po strništi bos nehrály jen slavonické děti.

Každý z nás se může stát nabarveným ptáčetem, říká režisér Václav

Šumava - „Vážení cestující, pravidelný příjezd vlaku směr Černá v Pošumaví ve 12 hodin 40 minut. V zájmu své bezpečnosti se nepřibližujte ke kolejím,“ zní, do důsledku vzato, poněkud absurdní hlášení nádražního rozhlasu v Polné na Šumavě

OBRAZEM: Příměstský tábor v centru Milísek si děti užívají

Milevsko - V centru Milísek se budou děti bavit ještě do soboty na příměstském táboře. Chodí jich sem šestnáct ve věku od šesti do dvanácti let. Na závěr tábora, a to z pátku na sobotu, je čeká opékání špekáčků, bobřík odvahy a spaní v Milísku.