Motor slaví premiérovou výhru, tři body veze z Třebíče!

Třebíč - Hokejisté Motoru České Budějovice se dočkali. Ve druhém kole první ligy dokázali zvítězit po urputném boji v Třebíči 2:1 a přispali si na své konto premiérové body. Ve středu hostí Jihočeši od 17.30 Šumperk.

14.9.2013

Trenér Motoru Radek BělohlavFoto: Deník/ Václav Pancer

Horácká Slavia Třebíč - Motor České Budějovice 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Jihočeši do utkání nevstoupili vůbec dobře a po první třetině prohrávali 0:1, když se za domácí trefil Viondráček. Krátce po změně stran ale vyrovnal Ferebauer a zaznamenal tak historicky první prvoligový gól Motoru. V závěru druhého dějství nasměroval hosty do vedení Vaniš a v dramatické  třetí třetině už Jihočeši tři body uhájili.

Branky: 11. Vondráček - 23. Ferebauer, 36. Vaniš. Rozhodčí: Vampola - Klein, Toman. Vyloučení: 5:7. Bez využití. Diváci: 2130.

Motor: Halmoši – Vráblík, Posmyk, Moravec, Novák, Pavlíček, Semrád, Prokop – Třetina, Skuhravý, Kotalík – Mavrojanidis, Melka, Bárta – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Vaniš, A. Přibyl, Ferebauer. Trenéři Bělohlav a Jágr.

Autor: Pavel Kortus