Myšlenkami byli asi ještě v autobuse a už prohrávali. Hokejisté týmu ČEZ Motor ČB nenavázali na předchozí vynikající výkony, v Litoměřicích promarnili úvod zápasu, přestože ještě srovnali krok, body tentokrát zůstaly v litoměřické aréně.
Domácí se dostali do vedení prakticky hned po vhazování. Procházka tečoval a bylo to 1:0. Jihočeši dorovnali skóre ve 12. minutě po spolupráci Nouzy se Strakou- 1:1. Jak hosté špatně první třetinu začali, tak ji špatně skončili. jedenáct vteřin před sirénou skóroval Bílek – 2:1.
Druhá třetina nabídla hned čtyři góly, tři dali domácí (Brandejský, Bílek a Procházka), na 2:3 v přesilovce snižoval Boháč.
Litoměřice - Motor ČB 5:2 (3:1, 2:1, 0:0). Branky a nahrávky: 1. Procházka (Bílek, Kalla), 20. Bílek (Procházka, Kalla), 26. Brandejský (Doležal, Antončík), 31. Bílek (Kalla, Procházka), 39. Procházka (Kalla) – 12. Straka (Nouza), 30. Boháč (Pajič).
Rozhodčí: Talpa – Jílek, Šperl, 850 diváků.