Hráči Pelhřimova začali zostra a do vedení šli již v úvodní minutě. Bylo to však naposledy v zápase. Poté byl stav buď vyrovnaný, nebo hovořil ve prospěch Jihočechů. Velmi důležitá branka padla necelou minutu před druhou přestávkou. Vstřelil ji Jakub Suchan a znamenala dílčí vedení Písku 4:3. Ve třetím dějství na ni totiž navázal Lukáš Drda a hosté tak poprvé odskočili na rozdíl dvou gólů.

Lední Medvědi v zápětí sice ještě vykřesali jiskřičku naděje gólem na 4:5, ale další tři trefy obměněného píseckého celku, který po středeční mizérii opustilo několik hráčů základní sestavy, určily jednoznačného vítěze.

HC Lední Medvědi Pelhřimov - IHC Písek 4:8 (1:2, 2:2, 1:4)

Branky a nahrávky: 1. Bezděk (D.Kasalý), 25. Kopic (Hadrava, Hadrava), 36. Hadrava (Kubát, Černý), 49. Kopic (Betděk, Kubát) – 5. Suchan, 19. Koupal (Jiřinec, Šuhaj), 29. Drda (Červinský), 40. Suchan (Drda, Kadlec), 48. Drda (Šuhaj, Sýbek), 56. Sýbek (Drda, Suchan), 59. Suchan, 60. Sýbek (Drda, Kadlec).

Sestava HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Urban) – Kubát, Kasalý D., Jelínek, Hájek, Vysloužil, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Votápek, Kasalý F., Kopic, Bezděk, Siřiště, Všetečka.

Sestava IHC Písek: Kadlec (Hauser) – Dvořák, Hřebíček, Koutenský, Pavlíček, Červinský, Kozák, Klas, Strnad, Sýbek, Šuhaj, Koupal, Suchan, Jiřinec, Drda, Bárta.