Třetiligoví fotbalisté FC Písek podlehli Chrudimi

V rámci 14. kola ČFL zajížděli na podzim dobře hrající Jihočeši na horkou půdu druhé Chrudimi.

7.11.2015

Na hřišti Chrudimi nevyhráli ani PísečtíFoto: Petr Brůha

Na Písecké nečekal jednoduchý úkol. Domácí na svém hřišti doposud ještě neprohráli a usilovně atakují čelo tabulky. Ani žlutomodří si však na své aktuální umístění stěžovat nemohou.

MFK Chrudim - FC Písek 4 : 1 (1:1)

Do utkání vstoupili lépe Chrudimští. Úvodní tlak dokázali zužitkovat hned v 8. minutě, kdy se do Rondzikem odraženého míče opřel Kesner - 1:0. Obraz hry se příliš neměnil. Hosté odehráli první půli pod tlakem, přesto se dokázali prosadit. Deset minut před poločasem v pokutovém území nepříliš silně hlavičkoval Voráček, ale šouravý balón se po souboji domácího brankáře s píseckým útočníkem Františkem Němce dostal do sítě - 1:1.

Zápas bohužel ovlivnila situace krátce po vyrovnání. Hostující Jakub Held viděl ve 39. minutě po strkanici s chrudimským Langrem červenou kartu. Po přestávce již oslabení Písečtí nedokázali vzdorovat domácím útočným výpadům a inkasovali další tři branky.

Branky: 8. Kesner, 51. Rybička, 72. Vácha, 77. Sixta – 36. Němec

Karty: 61. Luptovský (CHR) - 39. J. Held (PIS) červená

Sestava FC Písek: Rondzik – Řehák, Kadula (74. Held), Ježdík, Havel (58. Holub) – Kalášek, Milec, J. Held, Voráček – Šlehofer, Němec (51. Řezáč)

Autor: Petr Brůha

7.11.2015 VSTUP DO DISKUSE

Narodili se

Starostka Kluk u Písku Jana Hrdinová (zleva) společně s pracovnicí obecního úřadu Radkou Klavíkovou.

Vzdaly se svých kabelek kvůli dětem

Pátrání po seniorovi stále pokračuje. Našlo se kolo

Písecko - Pátrání po seniorovi z Orlíka nad Vltavou (Staré sedlo) stále pokračuje. V úterý 22. srpna proběhla v lokalitě zvané U Černého kříže a Žebrákovský potok u Kostelce nad Vltavou rozsáhlá pátrací akce s nasazením maximálního počtu policistů a kriminalistů Územního odboru Písek a místních dobrovolných hasičů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".