Písek vyhrál i nad Jabloncem

Písek - V sobotním utkání ČFL prodloužili fotbalisté FC Písek svoji jarní vítěznou sérii.

11.4.2009

FC Písek - ilustrační foto.Foto: Deník/ František Bořánek

Před domácím publikem porazili jednoznačně béčko Jablonce 4:1.

Písečtí se ujali vedení již v 11. minutě, když se po přesném centru Davida Kubiše prosadil Petr Jendruščák.

Po poločase v 54. minutě zahrál hostující Kuželka zahrál ve vápně rukou a kopala se penalta, kterou proměnil Michal Polodna a zvýšil tak na dva nula. Třetí branku domácích přidal vzápětí po rohovém kopu Michal Skopalík.

Jablonci se v závěru zápasu v 85. minutě podařilo alespoň snížit na 3:1. Autorem branky byl Procházka.

Ale v poslední minutě se po ukázkovém centru Zušťáka hlavou prosadil písecký Jiří Pravda a upravil tak na 4:1.

Autor: Ondřej Šmíd