SOKOL ČÍŽOVÁ - SK SLAVIA PRAHA B 0:0

Po minutě ticha za zemřelého bývalého čížovského fotbalistu a funkcionáře  Jana Žáka se domácí hned od začátku zápasu usadili na polovině soupeře a vytěžili rohový kop. Ten rozehrál Gögh před branku Slavie, Brož přistrčil balon Mrkáčkovi a jeho bomba skončila na pravé tyči Malinovy branky.

Ve 14. min. po faulu hostí měl Gögh výhodu přímého kopu,  jeho technická střela však brankáře Malinu nepřekvapila. Ve 21. min. se při střetu v boji o míč se Šáchou zranil písecký odchovanec Martin Voráček a zápas pro něho předčasně skončil.

Do poločasu měli domácí za stálé převahy ještě další šance, hlavně z přímých kopů, jenže Mrkáček ani Gögh je nevyužili. V samém závěru úvodního poločasu po Listopadově uvolnění Malina vychytal Jindřicha a po dalším rohovém kopu hlavička Brože skončila těsně nad brankou Slavie.

Po přestávce hosté hru částečně vyrovnali. Hned ve 47. min. musel domácí gólman Vršecký vyboxovat střelu útočníka hostí. V 55. min. střílel střídající Žák po úniku po pravé straně těsně nad domácí branku. V 70. min. se nepovedl další přímý kop domácímu Mrkáčkovi.

Za dvě minuty předvedl pražský Malcharek, jak se dá zahodit přímý kop z výhodné pozice. V nastaveném čase mohl vše změnit střídající Tetour, jenže jeho přízemní střela o centimetry minula pravou tyč Malinovy branky, a tak pohledný zápas skončil bezgólovou dělbou bodů.

ŽK: 1:2  (Bednařík – Hell, Dembelé), rohy 5:2, rozhodčí Cupl – Kubec, Štuk, 150 diváků. Sestavy mužstev:

Čížová: Vršecký – Jaroušek, Šácha, Brož, Zach – Listopad (84. Kučera), Mrkáček, Gögh, Bednařík – Moravec (89. Tetour) – Jindřich.  Trenér Alexandr Fečo.

Slavia B: Malina – Mikula, Brůžek, Čepelák (46. Hell), Smolák – Dembelé, Koreš (73. Alvares Perez), Zmrhal, Malcharek – Vondráček,Voráček (22. Žák). Trenér Michal Petrouš.