VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme víkendový přehled fotbalových zápasů v kraji.

20.9.2013
SDÍLEJ:

Hlubocký Tomáš Stráský v zápase krajského přeboru v Prachaticích uniká Václavu Caisovi a Martinu Kováčikovi.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 16.30 hodin.

Pátek

III. LIGA: Strakonice – Chomutov (17 Složiště Č. Budějovice).

KP PŘÍPRAVKY: Dynamo ČB – Táborsko (15.30 Složiště), Sokol JH – Milevsko (16.30 Složiště ČB), Sokol JH – Táborsko (17.30 Složiště ČB), Dynamo ČB – Milevsko (18.30 Složiště), T. Sviny/H. Stropnice – Loko ČB (15 T. Sv.), Třeboň – Dynamo B (16 T. Sv.), Loko ČB – Dynamo B (17 T. Sv.), Třeboň – T. Sviny/J. Stropnice (18 T. Sviny).

Sobota

DIVIZE: Písek – J. Hradec (10.15), Milevsko – Zličín, Č. Krumlov – Čížová.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (13 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Bavorovice – Čimelice (10), Veselí – Soběslav, Osek – Třeboň, Písek B – Dražice (13.15), Rudolfov – Prachatice, Sedlice – Lažiště.

I. A TŘÍDA: Bernartice – Branice, Olešník – Vodňany, Želeč – S. Ústí (13.30), Protivín – Ševětín, Týn – Planá, D. Bukovsko – Katovice, Roudné B – T. Sviny, Slavia ČB – Borovany, Loko ČB – Vimperk (10.15), Velešín – Kaplice, D. Voda – N. Ves/Brloh, Čt. Dvory – Netolice (10.15).

I. B TŘÍDA: Sedlec – V. Brod, Horní Planá – Frymburk, Dříteň – K. Újezd, Lhenice – Zliv, Křemže – Větřní, Poříčí – Husinec, Čkyně – Chelčice, Štěkeň – Blatná, Strunkovice – Osek B, Stachy – Záblatí, Bělčice – Sousedovice, Záhoří – Božetice, Mirotice – Smet. Lhota, R. Hory – Malšice, Sepekov – Bechyně, Jistebnice – Chýnov (16), Větrovy – Kluky, N. Bystřice – Ledenice, Slavonice – Soběslav B, Lišov – Č. Velenice, K. Řečice – Nová Včelnice.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Hradec Králové (11 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Prachatice – Příbram (15.15).

ČEZ KP DOROSTU: Slavia ČB – Milevsko (10), J. Hradec – Táborsko B/Chotoviny (10 Tyrš.), Lomnice – Rudolfov (9.30), Blatná – Prachatice (9.30), Břilice – Roudné (10).

I. A DOROSTU: H. Stropnice – Borovany/T. Sviny (10), Hrdějovice – Borek (10), Olešník/ Hluboká – K. Újezd (10 Olešník), Suchdol – Větřní (10), Mirovice/Čimelice – Vl. Březí (10 Mirovice), Protivín – S. Hoštice/ Sousedovice (10), Hradiště – Čkyně (10), Vodňany – Osek/Strakonice B (10), Sedlice – netolice (10), Ml. Vožice – Veselí (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – Č. Krumlov (10 ČZ), SKP ČB – Táborsko B (10), Milevsko – Lokomotiva ČB (10).

I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – Hluboká (10 Soběslav), Kaplice – Borovany (10).

KP ŽENY: Borovany – Mokré (10.15).

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – N. Ves (10.15 Svépomoc).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Jankov, Dačice – Roudné (15).

I. A TŘÍDA: Hradiště – Mirovice, Vacov – Hrdějovice.

I. B TŘÍDA: Kaplice B – Nemanice, Č. Krumlov B – Přídolí, Lažiště B – Kestřany (14), Řepeč / Opařany – M. Tábor (16), Třebětice – Lomnice (15), J. Hradec B – Temelín (Vajgar), Suchdol – Klikov.

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Ústí (11), Táborsko – Beroun (Viktoria).

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (14 Složiště), Písek – Ústí (14.15).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Plzeň (10 Složiště), Písek – Táborsko (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Plzeň (15.15).

ČEZ KP DOROSTU: Loko ČB – Čt. Dvory (10), Č. Krumlov – Strakonice (10), Hluboká/ Olešník – SKP ČB B (10 Hluboká).

I. A DOROSTU: Dříteň – N. Hrady (13.30), Lišov – Mladé (14), Volyně – Strunkovice/ Bavorov (13), Mirotice – Vacov (14), Sepekov – Kunžak (10), Bechyně – M. Tábor (10), N. Bystřice – N. Včelnice (10), Týn – Dačice (10), Soběslav – Kovářov (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Chotoviny (9), Blatná – M. Tábor (10), Slavia ČB – Břilice/Třeboň (14.30), Čt. Svory – T. Sviny/H. Strop. (13).

I. A ŽÁCI: Dačice – Lomnice (9.30), Rudolfov – Č. Velenice (10), K. Újezd – Hrdějovice/ Nemanice (9.30), N. Včelnice – SKP ČB B (14), Vodňany – Protivín (10), Strakonice B/ Sousedovice – Volyně (10 ČZ), Osek – Vimperk (10), Vacov – Netolice (10), Hradiště – Týn (10), Zliv – Písek B (10).

KP PŘÍPRAVKY: Strakonice – Met. Tábor (14.30 ČZ), M. Tábor – Písek (15.30 ČZ Strakonice), Strakonice – Písek (16.30 ČZ), Dynamo ČB B – T. Sviny/H. Stropnice (9 Slož.), T. Sviny/H. Stropnice – Prachatice (10 Složiště ČB), Dynamo B – Prachatice (11 Slož.), Třeboň – Č. Krumlov (9), Loko ČB – SKP ČB (10 Třeb.), Loko ČB – Č. Krumlov (11 Třeb.), Třeboň – SKP ČB (12).

KP ŽENY: Protivín – Hradiště (14), S. Ústí – Lažiště (13).

Autor: Bohumil Ortman

20.9.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

František Krásný (druhý zleva) na střeše Tyršova domu s polskou delegací.

Architekt František Krásný, autor návrhu protivínské sokolovny, je jedním z průkopníků secese v Čechách

Noc s Andersenem v písecké knihovně.

Noc s Andersenem v městské knihovně

Písečtí policisté vyšetřují podezření z úvěrového podvodu

Písek - Žadatel o půjčku uvedl nepravdivé údaje o zaměstnavateli a výši příjmu.

Žáci dostali úkol na fyziku - vyrobit funkční přesýpací hodiny

Písek - Jak se budí technici na Tylovce? Třeba výrobou vlastních přesýpacích hodin, ke kterým není potřeba žádného drahého materiálu.

Jarní dny lákají do zahradnictví

Písek - První jarní dny lákají do zahradnictví. Lidé dávají po zimě do kupy své zahrádky, vysazují stromky, dávají do oken truhlíky anebo maceškou, hyacintem či narcisem vnáší trochu jara do svých bytů a kanceláří.

EXKLUZIVNĚ

Lheničtí se dočkali, likvidace toxických odpadů začala

Lhenice - Před několika minutami začala likvidace prvních zásob toxického odpadu, který roky skrývaly zdi skladů v areálu bývalého agrochemického podniku na okraji Lhenic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies