Branky: Jaromír Vorel 3, Fiala 2, Reidinger – Zahradník, Dalipi. Sestava Protivína:  Kubička – Rothbauer, Štěpán, Ruczkowski, Veselý – Dolejš (45. Krišťál), Zb. Vorel, R. Vojta, Fiala  – Jar. Vorel, Reidinger. Trenér Juraj Kobetič.

Utkání se hrálo ve svižném tempu a diváci se rozhodně nenudili. Už v první minutě hosté předvedli své útočné schopnosti a velmi důležitý zákrok předvedl Kubička v domácí brance.

Další momenty už patřily hráčům Protivína, kteří svoji převahu vyjádřili dvěma góly. Po půlhodině hry však převzal iniciativu soupeř a zaslouženě snížil na 1:2.

Druhý poločas začal otevřenou a riskantní hrou hostů, zatímco domácím se hrálo dobře do jejich otevřené obrany. V defenzivní činnosti se Protivínští zlepšili a dokázali eliminovat výbornou hru Bukovska.

Hodně kvalitní utkání odehrál Jar. Vorel, který ke svým třem trefám přidal i tři brankové asistence. Vítězství patřilo komplexněji vybavenému mužstvu, jehož výkon se musel divákům líbit.